Skocz do zawartości

działka pod zabudowę


Recommended Posts

Witam

Znalazłem fajną działeczkę 6800 mk, działka ma status jako działka pod zabudowę ponieważ chciałbym kupić ją od rolnika.
Zanim ją kupię chciałbym dowiedzieć się czy mogę postawić na niej domki letniskowe na trelince i ile ich mogę postawić jeżeli będzie nas 4 współwłaścicieli?. Działka ta najprawdopodobnie nie jest ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego i czy to jest dobrze czy żle?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Człowieku. Nie tre- a trylince. Poza tym, trylinka to jest betonowy bloczek drogowy, a nie fundamentowy. Poza tym, w gminie należy sprawdzić, czy działka objęta jest miejscowym szczegółowym planem zagospodarowania przestrzennego. Jeśli jest, to przeczytasz i dowiesz się co tam można wykonać. Jeśli nie posiada planu, to wnosisz o wydanie warunków zabudowy dla tej właśnie działki. Po około 2 miesiącach od złożenia wniosku otrzymasz odpowiedź co tam można zrobić i czy Ty, Kolego drogi, możesz tam coś postawić. Ale zawsze, zawsze, możesz skorzystać z pomysłu Cyganów i niejakiego Drzymały. Jeśli działka piękna, to ją bierz. Pozdro
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...