Skocz do zawartości

Ocieplenie poddasza


Recommended Posts

Cytat

Witam, firma ma mi robic ocieplenie poddasza ok. 210m kwadratowych,w woj. Malopolskim.Podali cene za material 7500zl.
Material: Deski , folia, welna mineralna 15cm., plyty gipsowe 12,5 mm.Robocizna bedzie mnie kosztowac 8200zl.,czyli razem 15700zl.
I mam takie pytanie czy to jest dobra cena.


moim zdaniem przystępna w okolicach warszawy około 100-130 jeśli z fakturą
Link do komentarza
Cytat

Witam, firma ma mi robic ocieplenie poddasza ok. 210m kwadratowych,w woj. Malopolskim.Podali cene za material 7500zl.
Material: Deski , folia, welna mineralna 15cm., plyty gipsowe 12,5 mm.Robocizna bedzie mnie kosztowac 8200zl.,czyli razem 15700zl.
I mam takie pytanie czy to jest dobra cena.




Witam, wychodzi 40 pln za m2, podejzewam ze bez szpachlowania. za szpachlowanie zaplacisz najmniej 10pln za m2.
Wydaje mi sie ze to sporo w sumie. U nas biora od 30 do 35 pln za m2 (zalezy od konstrukcji dachu) i 10pln za szpachlowanie.
Nie wiem jak ceny u was w Malopolsce
POzdr
Link do komentarza
Cytat

Witam, wychodzi 40 pln za m2, podejzewam ze bez szpachlowania. za szpachlowanie zaplacisz najmniej 10pln za m2.
Wydaje mi sie ze to sporo w sumie. U nas biora od 30 do 35 pln za m2 (zalezy od konstrukcji dachu) i 10pln za szpachlowanie.
Nie wiem jak ceny u was w Malopolsce
POzdr



Witam, konstrukcja dachu jest prosta ,i ta cena wychodzie ze szpachlowaniem.
Pozdrowienia
Link do komentarza
Cytat

Witam, konstrukcja dachu jest prosta ,i ta cena wychodzie ze szpachlowaniem.
Pozdrowienia



Jezeli ze szpachlowaniem to cena dobra, jeszcze jak ekipa jest sprawdzona (polecona) albo widziales ich robote (nieraz wykonawcy zabieraja potencjalnego klienta na budowe gdzie robia) to tym bardziej.
A moze wypowie sie ktos z Malopolski.
Pozdr
Link do komentarza
Cytat

Jezeli ze szpachlowaniem to cena dobra, jeszcze jak ekipa jest sprawdzona (polecona) albo widziales ich robote (nieraz wykonawcy zabieraja potencjalnego klienta na budowe gdzie robia) to tym bardziej.
A moze wypowie sie ktos z Malopolski.
Pozdr



Ekipa jest nie sprawdzona tylko polecona przez firme ktora robila mi wylewki.
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...