Skocz do zawartości

dywan w salonie


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Cytat

chciałabym "ocieplić" wnętrze salonu i zastanawiam się nad dywanem, jego rodzajem i wielkością. Czy dać go tylko do kącika wypoczynkowego czy kupić większy, taki na pół salonu?



ja osobiscie wole mniejsze akcenty dywanowe icon_smile.gif jesli podloga jest w dobrym stanie wizualnym i nie chcesz nic pod dywanem schowac to wedlug mnie fajnie wyglada mniejszy dywan niz na pol salonu.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Ja juz przechodziłam ocieplanie wnętrz dywanem na pół pokoju... Potem miałam tylko z nim problemy, bo wiadomo, że sie kurzy, a odkurzacz po pewnym czasie nie jest już taki sam jak nowy i ta jego siła zasysu spada... Dlatego zrezygnowałam z takich duzych gabarytów i położyłam panele. A dla "ocieplenia" kupiłam mały dywanik, taki w sam raz pod stolik kawowy. Na jednej ścianie mam znowu rozłożoną meblościankę i żeby faktycznie to pomieszczenie nie było takie zimne, to na dole przykleiłam ledy w ciepłym niebieskim kolorze (pasuje mi do reszty wystroju). I dzięki temu pokój stał się przytulniejszy icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja juz przechodziłam ocieplanie wnętrz dywanem na pół pokoju... Potem miałam tylko z nim problemy, bo wiadomo, że sie kurzy, a odkurzacz po pewnym czasie nie jest już taki sam jak nowy i ta jego siła zasysu spada... Dlatego zrezygnowałam z takich duzych gabarytów i położyłam panele. A dla "ocieplenia" kupiłam mały dywanik, taki w sam raz pod stolik kawowy. Na jednej ścianie mam znowu rozłożoną meblościankę i żeby faktycznie to pomieszczenie nie było takie zimne, to na dole przykleiłam ledy w ciepłym niebieskim kolorze (pasuje mi do reszty wystroju). I dzięki temu pokój stał się przytulniejszy icon_smile.gif



chcę to zobaczyć
Masz jakieś zdjęcie może?
Aloe takie z reala - nie katalogowe....
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Ja już z salonu dywan wywaliłam, jeszcze w sypialni mi został do wywalenia. Przy psie to jest bardzo niepraktyczne. Czeszesz dziada codziennie a i tak codziennie milion kłaków na dywanie. Żeby było ciekawiej na podłodze - panele, kafelki sierści dziad nie zostawia, tylko na dywanie.

Ale jak nie masz zwierzaka to polecam te z wysokim włosiem. Świetnie wyglądają i przyjemnie się po nich chodzi. One się chyba Shaggy nazywają?
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Chyba że masz dziecko które kruszy ciastka itp. coś o tym mogę powiedzieć wtedy żadne mechate, włochate dywany nie wchodzą w grę.My od dwóch miesięcy mamy dywan który jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości bo nie przyciąga kurzu.Trochę się naszukaliśmy, ale w końcu w voxie nam go polecili i warto było zaufać, bo dywan daje radę.A już myślałam że dywany to jednak nie dla nas, póki dziecko nie podrośnie.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
Do ocieplenia wnętrza moim zdaniem najlepiej nadaje się miękki puszysty dywan albo drewniana podłoga. Ale nie we wszystkich przypadkach sprawdzą się akurat takie rozwiązania, bo jeśli ma się dzieci albo zwierzęta to warto wybrać coś bardziej praktycznego. Można wtedy postawić na dodatki (poduszki, obrus, ozdoby) albo ciepłe kolory icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Dywan zapewnia nam przytulność w pokoju,ale podkreślę iż faktycznie musi być to dobrej jakości wykonania dywan,nie pierwszy lepszy z marketu,a druga sprawa to jego kolorystyka,która także powinna być odpowiednia.



Normalnie człowiek renesansu,zna się na wszystkim niczym Leonardo,na każdym wątku coś skrobnie i to jak mądrze,jak rzeczowo.Tutaj dowiedzieliśmy się że lepszy jest lepszy dywan w odpowiedniej kolorystyce niż gorszy w nieodpowiedniej icon_eek.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok temu...
49 minut temu, Like21 napisał:

Dywan w pomieszczeniach poaz samym wyglądem pełni też ważną rolę pod kątem akustyki, dlatego jego rozmiar może wiele zmienić pod tym względem i warto o tym pamiętać.

Święta prawda. Sąsiadka u góry na dywanie drze się niemożebnie, więc akustyka jest ważna, a i jego (sąsiada) rozmiar zmienia wiele pod tym względem. Pamiętam o tym bo warto.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...