Skocz do zawartości

Problem z piłą...


janosh

Recommended Posts

Witam!

Może ktoś z Was zna się na piłach motorowych? Piła McCulloch 320, roczna. Prawdopodobnie po tym jak zahaczyłem o śrubę w drewnie zablokowało się chyba sprzęgło bo łańcuch cały czas się kręci, nawet przy odpalaniu. Wcześniej też się czasem to zdarzało ale zaraz puszczało, teraz nie chce... icon_sad.gif

Może coś podpowiecie?
Pozdrawiam.

______________________________
Łożysko się zatarło(?) od pyłu. W Husqvarnie chcieli prawie 100 zł za bęben + łożysko + robocizna. Łożysko wymoczyłem w rozpuszczalniku, rozruszałem na palcu i śmigam piłą dalej...
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Przepraszam, że nie odpisałem.... icon_redface.gif Nie miałem powiadomienia że ktoś się w ogóle zainteresował tematem....

Zatarło(?) się łożysko na sprzęgle albo raczej zalepiło tym pyłem ze spróchniałych belek. Ta piła mimo że taka sama jak Partner ma sprzęgło "startowe" czyli nierozbieralne, zębatka z koszem na stałe i łożysk do tego nie ma, trzeba kupić "normalne" sprzęgło za 100 zł. Ale że ja "wszystko sam" to pomoczyłem łożysko w benzynie, potem nadziałem na małego palca i po godzinie zaczęło się kręcić. Kolega mi je zamontował (wcześniej też je ściągał bo dysponuje narzędziami) i działa do dziś.

Pozdrawiam.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...