Skocz do zawartości

Wysokośc pomieszczeń


Recommended Posts

Siemka :
W czwartek ruszyliśmy w końcu z murami i dzisiaj murarze doszli do stropu i za głowe się złapali widząc wysokość pomieszczeń na dole 2,7 m . Mówią ,że wysokośc 2,6 to maximum , co Wy o tym sądzicie , czy obniżaliście sufit do 2,6 m czy robiliście tak jak jest w planie . Proszę o podpowiedź , do poniedziałku muszę się zdecydować - jakie są " za" a jakie "przeciw" argumenty oprócz tego ,że większa powierzchnia do ogrzania.




Link do komentarza
Chyba zwariowali , skąd tych ludzi wytrzasnąłeś? Rozumując w ten sposób , wystarczy 2,20 - mniejsza kubatura do ogrzania i mniejszy podatek icon_mrgreen.gif Ja mam chałupę poniemiecką i mam właśnie 2,70 wys. Efekt jest taki , że te głupie 20cm. optycznie powiększa pomieszczenia. Poza tym nie ma problemu ze zbyt nisko wiszącymi lampami. Nie daj się przekabacić tym "doradcom" - przecież zawsze możesz sobie sufit obniżyć , w drugą stronę się nie da. Efektem ubocznym może być jedynie mała klaustrofobia podczas wizyt u znajomych mieszkających w blokach.
Link do komentarza
Cytat

Siemka :
W czwartek ruszyliśmy w końcu z murami i dzisiaj murarze doszli do stropu i za głowe się złapali widząc wysokość pomieszczeń na dole 2,7 m . Mówią ,że wysokośc 2,6 to maximum , co Wy o tym sądzicie , czy obniżaliście sufit do 2,6 m czy robiliście tak jak jest w planie . Proszę o podpowiedź , do poniedziałku muszę się zdecydować - jakie są " za" a jakie "przeciw" argumenty oprócz tego ,że większa powierzchnia do ogrzania.





Weź również pod uwagę, że w stanie surowym masz 2,7, na posadzkę pójdzie jeszcze styropia, wylewki i warstwy wykończeniowe i z 2,7 robi się 2,53m.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...