Skocz do zawartości

lodówka


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

powoli zaczynam myśleć jakie wybrać agd do kuchni. Lodówkę mam mieć wolno stojącą- mam taka osobną wnęke na nią- wnęka ma 60 cm więc spokojnie zmieści się duża lodówka. Oglądałam ostatnio w sklepach lodówki i w sumie to jest bardzo dużo podobnych modeli tego typu. Chcę żeby była duża, srebrna, praktyczna i energooszczędna
Czy warto waszym zdaniem brać lodówkę z tzw komorą zero, wiecie tą chłodniejsza na np wędliny? (nie mam tego teraz, sąsiadka bardzo to chwali)
czy macie z jakimiś modelami dobre lub złe doświadczenia?



Ja mam Siemensa takiego czarnego, z komora zero. Bardzo przydatna rzecz, a lodowka piekna i ladnie wykonczona.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
U nas budowa na finiszu, ale już w sumie planujemy urządzenia.
Na razie w planach jest lodówka side-by-side, po jednej stronie lodówka, po drugiej zamrażarka. Może z jakimiś dodatkowymi bajerami, zobaczymy jak pozwolą fundusze. W żadnym razie lodówki sobie nie wbuduję w meble, bo mi się to jakoś nie podoba.
Brak obrazka
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Witam
Poszukuję (bezskutecznie) chłodziarko zamrażarki do zabudowy która miałaby możliwość korzystania z kostkarki od zewnątrz ( bez otwierania lodówki). Spotkał się może ktoś kiedykolwiek z tego typu modelem ?



Takiej z tego co wiem nie ma. Jest pełna zamrażarka z kostkarką dostępną od zewnątrz, ale wymaga to kombinacji z frontem i do tego ma niestandardową szerokość. O niczym innym nie słyszałem... Będzie ciężko.
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...