Skocz do zawartości

komin czy tak można ?????


Recommended Posts

Mam problem i szukam pomocy a więc rozpada mi sie komin i chce go wymienic na nowy i dołożyc kanał wentylacyjny jak na razie nie stac mnie na cały system kominowy wiec planuje kupić na początek pustaki keramzytowe i z nich postawić komin czy mogą one funkcjonować bez wkładów ( jak długo ???), bo te chciałbym kupić i zamontować w późniejszym terminie jeżeli tak to jakiej zaprawy użyć do łączenia tych pustaków czy wystarczy zwykła zaprawa cementowa czy może jakaś inna skoro nie będzie w kominie wkładu Z góry dzięki za pomoc
Link do komentarza
Cytat

Mam problem i szukam pomocy a więc rozpada mi sie komin i chce go wymienic na nowy i dołożyc kanał wentylacyjny jak na razie nie stac mnie na cały system kominowy wiec planuje kupić na początek pustaki keramzytowe i z nich postawić komin czy mogą one funkcjonować bez wkładów ( jak długo ???), bo te chciałbym kupić i zamontować w późniejszym terminie jeżeli tak to jakiej zaprawy użyć do łączenia tych pustaków czy wystarczy zwykła zaprawa cementowa czy może jakaś inna skoro nie będzie w kominie wkładu Z góry dzięki za pomoc


jesli cie nie stac albo myslisz ze cie nie stac to kup dobra cegłe i tradycyjnie z cegły muruj i tyle a systemowe to albo z wkładem albo wcale
Link do komentarza
Cytat

Mam problem i szukam pomocy a więc rozpada mi sie komin i chce go wymienic na nowy i dołożyc kanał wentylacyjny jak na razie nie stac mnie na cały system kominowy wiec planuje kupić na początek pustaki keramzytowe i z nich postawić komin czy mogą one funkcjonować bez wkładów ( jak długo ???), bo te chciałbym kupić i zamontować w późniejszym terminie jeżeli tak to jakiej zaprawy użyć do łączenia tych pustaków czy wystarczy zwykła zaprawa cementowa czy może jakaś inna skoro nie będzie w kominie wkładu Z góry dzięki za pomoc


To tak jakbyś kupił samochód bez silnika... - niby będzie , ale z jazdą już trochę gorzej.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...