Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Po wielu poszukiwaniach projektów zainteresował mnie ten:
Projekt

Szukałem projektu dwulokalowego (male mieszkanko dla rodziców) z osobnymi wejściami. Co sądzicie o projekcie który znalazlem. Mi się podoba ale może Wy widzicie jakies mankamenty.

Działka to 50m (wzdłuż drogi) X 40m, plan każe odsunąć budynek o 20 m od skraju drogi (w tym przypadku jest to granica działki) czy nie uważacie że wtedy dom będzie za bardzo na tylnim ogrodzeniu (za nim obecnie jest trawnik sasiada ale moze kiedys bedzie jakis domek)

Czy myslicie ze to drogi projekt w realizacji ? Na ile oceniacie zamkniety stan surowy budowany z Solbetu ?

Z góry dziękuję za wszelkie rady


Pozdrawiam
Link do komentarza
Bardzo fajny projekt jak dla dwupokoleniowej rodziny daje możliwość swobodnego mieszkania dwóch rodzin, a jednocześnie nieskrępowanie. Nawet działkę można umownie podzielić na Waszą i rodziców. Co do odległości to przy takich gabarytach działki pozostanie Ci jeszcze ok 15 m za budynkiem więc na pewno wystarczy.
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Projekt fajny icon_smile.gif

ale:
1. Mała wiata (ciężko będzie wejść), zwłaszcza w zimę - kurtki.
2. Drzwi od toalety na dole przeniósłbym na przedpokój.
3. Pod schodami można byłoby zrobić spiżarnię lub małe pom. gospodarcze.
4. zwiększyłbym salon kosztem pokoju na dole, a ze strychu zrobiłbym pokój

to tyle zmian ode mnie icon_smile.gif
Link do komentarza
Drzwi do toalety skierowane na przedpokój? Trochę głupio wychodzić z toalety wprost na oczy siedzących w salonie gości.
Wielu moich klientów przenosi drzwi toalety gdzieś na boczne ściany, byle nie na wprost salonu.

Na planie domu nie widzę nigdzie jakiegokolwiek pomieszczenia gospodarczego. Jego brak, to bardzo poważny mankament,który, jak dla mnie, dyskwalifikuje ten projekt całkowicie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...