Skocz do zawartości

Rura do szamba


Recommended Posts

Witam
Chciałbym zrobić szambo jednak nie chciałbym żeby opróżnianie go odbywało się koło mojego domu jest taki wąż którym wybiera się szambo chciałbym taki wąż włożyć do szamba i doprowadzić do ogrodzenia odbiór szamba byłby taki że przyjeżdża beczkowóz wpina się w ogrodzenie i pobiera nieczystości .Pytanie gdzie taki wąż można kupić.
Link do komentarza
Pomysł wydaje się kapitalny, ale warto skonsultować go z kimś zajmującym się wywozem szamb. Chodzi o to, żeby potem nie okazało się, że za daleko, że nie ta średnica, czy co tam jeszcze. No i pewnie oni też będą wiedzieć, gdzie taką rurę, i z jakim przyłączem, kupić.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Cytat

Witam
Chciałbym zrobić szambo jednak nie chciałbym żeby opróżnianie go odbywało się koło mojego domu jest taki wąż którym wybiera się szambo chciałbym taki wąż włożyć do szamba i doprowadzić do ogrodzenia odbiór szamba byłby taki że przyjeżdża beczkowóz wpina się w ogrodzenie i pobiera nieczystości .Pytanie gdzie taki wąż można kupić.


Odpowiednia powinna być rura z PE lub HDPE. Średnica końcówki STORZ do ustalenia z firmą wywożącą ścieki i wtedy będzie można dobrać średnicę rury. Wydaje mi się że jednak przy takich średnicach rur będzie konieczne zgrzewanie połączeń (no chyba że rurę zamierzasz ułożyć w linii prostej bez załamań/kolan).
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...