Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Olmar


Recommended Posts

Gość zbulwersowana klientka
Firma miała problem z dodatkowym zamówieniem maskownicy i odbojnicy, orzech zewnętrznych drzwi i wewnętrznych jest inny, brak klamki, zamka a wszstko było zamawiane, montaż zostawiają na piance, jednym słowem gorszej firmy nie widziałam i szczerze nie polecam jak nie chcecie się rozchorować.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość w... to mało
szanowni państwo, współpraca z tą firmą to jedna wielka pomyłka(!) początek jest kolorowy jak kiedyś pochody pierwszomajowe, a czym głębiej w las, tym większe rozczarowanie. obsługa tego składu budowlanego pod względem merytorycznym i kultury osobistej zostawia wiele do życzenia, ale jak to mówią rybka psuje się od głowy... dno (!)
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 1 rok temu...
Gość Rozczarowany
Wszyscy tak bardzo polecali, a tu się okazało że każdy Witek po sąsiedzku który \\\"bawi\\\" się w skład mat. budowlanych ma lepsze ceny niż tam w \"Olmar\". Tylko się ładnie uśmiechają a jak im powiedziałem że ich oferta jest droga to usłyszałem...\\\"nie możliwe\\\". To nie. Wszędzie kupię taniej.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
  • 9 miesiące temu...
Gość Niezadowolona Anna
Jestem bardzo niezadowolona z obsługi w firmie Olmar. Dopóki nie kupiłam akcesoriów dachowych wszyscy byli bardzo, bardzo mili. Niestety zmieniło się to po zakupie, wtedy pracownicy stali się nieuprzejmi, wręcz chamscy!
Byłam także w Krzeszowicach w Olmarze, żeby kupić tam okna, jednak pracująca tam Pani wykazała się brakiem kompetencji - okien tam nie kupiłam... Nie wiem jak taka firma może istnieć przy takiej obsłudze...
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość Niezadowolona
Jak się kupuje to OK, jak się che zrobić zwrot to pożal się Boże pan kierownik traktuje klienta jak śmiecia i uważa że on jest ponad wszystko. Słoma z butów wystaje a patrzy na wszystkich z góry, trochę trzeba iść na kurs jak się obchodzić z klientem.
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Gość Robert

Polecam. Wybudowałem cały dom z firmą Olmar (od fundamentów po dach), wszystko w jak najlepszym porząkdu. Dobre ceny, sprawna obsługa, fachowe doradztwo. Teraz jeszcze zamierzam kupić okna

Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...