Skocz do zawartości

Lodówka, kuchenka, piekarnik - trudny wybór


Recommended Posts

Kupno lodówki, kuchenki lub piekarnika to inwestycja na lata. Staramy się znaleźć urządzenia nie tylko solidne i ekonomiczne, ale przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasze oczekiwania wiążą się bowiem bezpośrednio z liczbą domowników, częstotliwością gotowania oraz pieczenia, ilością przechowywanego jedzenia itp.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wystroj-wnetrz/kuchnia/a/1206-lodowka-kuchenka-piekarnik-trudny-wybor

Link do komentarza
Gość Monika
Lodówka side-by-side z linii Chłodna elegancja LG ma w sobie to czego bym oczekiwała od nowoczesnej lodówki, dotykowy mini barek to świetny pomysł, kiedy ma się zajęte ręce to pewnie można go otworzyć łokciem. A No Frost i sygnał dźwiękowy gdy drzwi lodówki są niedomknięte to przydatne funkcje w użytkowaniu. Piekarniki również zwróciły moja uwagę, jest ich tyle, że ciężko się zdecydować jaki model wybrać. Mamy dobre czasy na zakup takich sprzętów, wybór jest ogromny.
Link do komentarza
Bardzo ciekawy artykuł i dość pomocny. Faktycznie wachlarz sprzętów jest ogromny i ciężko się od razu zdecydować na jeden konkretny, gdy tyle pięknych modeli mamy do wyboru icon_smile.gif Zarówno lodówka, jak i kuchenka, czy płyta grzejna są rzeczami, bez których żadna kuchnia się nie obejdzie. Trzeba więc poważnie przemyśleć zakup i postawić na firmy o długiej tradycji i doświadczeniu w dziedzinie aranżacji tego pomieszczenia. A taka lodóweczka, jak wspomniana wyżej, nadal jest moim marzeniem icon_biggrin.gif Mam nadzieję, że uda mi się je spełnić w przyszłej kuchni icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Lodówka owszem ładna, nawet ładnie sie nazywa linia: Chłodna elegancja, ale cena na pewno zabójcza... Zwróciły moja uwagę piekarniki jednopiętrowe i tak z reguły nie korzystam w całości z tego klasycznego dużego piekarnika. Wykorzystuje zwykle jeden poziom, to jest myśl i oszczędność!
Link do komentarza
  • 3 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...