Skocz do zawartości

Gdzie kupie najtaniej


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczow,za okolo 2-3 miesiace startujemy z budowa wymarzonego domu,mieszkam w okolicy Parczewa(lubelskie) stad moje pierwsze pytanie na forum gdzie moge dostac najtansze materialy budowlane w tym regionie-jezeli ktos ma takie namiary to bede wdzieczny icon_biggrin.gif
Link do komentarza
namiarów nie mam, bo to nie mój rejon
ale podstawowa rada: objedź okoliczne składy i hurtownie budowlane, zapisz ceny, porównaj, dopytaj o zasady: terminy, transport, możliwość przechowania większej ilości zamówionego towaru i NEGOCJUJ....zawsze MOŻNA

powodzenia:-)
Link do komentarza
pojeździj po największych składach w okolicy Lublina masz ich tam dużo sprzedają głównie na budowy i mają dobre rabaty od producentów w takich miejscachnapewno dostaniesz dobrą cenę a gdzie najtaniej to musisz pojeździć jest tam kilku największych od budowlanki.

pzdr.
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
Jak już będziesz wykańczać dom, to polecam sklep decorations.pl - oferują duży wybór farb, tapet, maja naklejki wielkoformatowe, więc też nowinki, paski dekoracyjne. Można dużo zaoszczędzić i ma się pewność, że kupiło się dobre i sprawdzone produkty, które posłużą przez długi czas.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Jeżeli to maja byc zakupy od początku to ja zastosowałem metodę taką.
Objeździłem, sprawdziłem kto ma największą ofertę (bo wtedy i ceny pewnie są najlepsze - a potem lojalka i wynegocjowany upust - ale wiesz - nie 5procent - tylko na całość 15 - a przy zakupach typu dachówka, materiał na ściany itd indywidualna nasiadówka i negocjacje.
Sprawdziłem kiedyś że wydałem w ich składzie ponad 190 tyś - więc i oni i ja wiedzieli co robimy.
Acha - materiał na budowę (Porotherm 44 PW) kupowałem w lutym, zimą i zapłaciłem gotówką.
Dostałem taki rabat że ho,ho.
Zimą zastój kasy potrzebują na różne płatności, zapłaciłem, dostałem super cenę bloczków, odbierałem dopiero w czerwcu, w środku sezonu budowlanego kiedy dyskusje o porządnych rabatach dawno sie skończyły -icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam wszystkich forumowiczow,za okolo 2-3 miesiace startujemy z budowa wymarzonego domu,mieszkam w okolicy Parczewa(lubelskie) stad moje pierwsze pytanie na forum gdzie moge dostac najtansze materialy budowlane w tym regionie-jezeli ktos ma takie namiary to bede wdzieczny icon_biggrin.gif



Jak idzie budowa domku? Bo jak widze Parczew,a to "rzut beretem" ode mnie icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...