Skocz do zawartości

warunki przyłączenia - elektryka ile czekaliście?


Recommended Posts

Witaj .

W jeleniej Górze idzie to szybko warunki chyba w 1,5 m iedostałem, tylko z wykonaniem przyłącza był problem mimo , że biegałem za papierami (sam) aby przyśpieszyć to trwało to od marca do 14 grudnia czyli a dwa tyg przed koncem umowy na wykonanie przyłącza.
Wiec poco sam pomagałem jak sie pózniej dowiedziałem z mojej miejscowosci prace są zawsze realizowane w grudniu i nieważne czy złożylem papiery w styczniu czy wrześniu i tak prąd bedzie na ostatnią chwle tak naprawde po co mi on w grudniu jak już spadł śnieg.

Najwieksze zdziwienie dotyczyło gazu warunki w dwa tygodnie ale realizacja przyłącza na 8 mies przed planowanym rozpoczeciem poboru gazu .
no może ok tylko w moim przypadku ciągnołem wode z prawie tego smego miejsca co bedzie ciągniety gaz ( 70 m dlugość przyłącza )i logicznie jest przy jednym wykopie położyć i wode i gaz .
Niestety nie, zrobiłem wode a na gaz poczekam tylko znowu bedzie kopanie po miejskiej drodze blokowaniej jej , pytam po co dwa razy kopać .
Wydeptałem scieżkę do gazowni w tym temacie i nawet przyznali rację tylko przepisy są przepisami i bedą kopać jak podłącze kuchenke .gazową ach ręce opadają

Pzdr Mirek
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...