Skocz do zawartości

Ogrodzenie ze sztachet


Recommended Posts

Dobrze komponują się z niemal każdym otoczeniem, elewacją domu czy ogrodem. Zwykle wykonuje się je z desek (także surowych), sztachet, okrąglaków, bali lub kupuje gotowe drewniane panele (w sprzedaży dostępny jest bardzo szeroki wybór), czyli ramy z wypełnieniem pełnym lub ażurowym ze sztachet bądź listewek.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wokol-domu/ogrodzenia/a/363-ogrodzenie-ze-sztachet

Link do komentarza
Gość Cza-wa
U siebie miałem taki płotek żeby ogródek przed psem zabezpieczyc, ale psiak tak mi podrósl ze zacząl przeskakiwac. A miałobyć tak pięknie. Zamienilem niedawno na Pantanet i mimo ze wyższy teraz nie wyglada nazbyt masywnie, nadal mam taki klimacik domowego ogrodka. No i bez malowania. Nie trzeba byc sentymentalnym, jest dobrze.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Miałem kiedyś płot ale niestety korniki trochę zjadły, ja jakoś specjalnie niczym go nie malowałem to pewnie dlatego szybko się zniszczył. Zainwestowałem teraz w ocynkowaną siatkę, stoi już dwa lata i muszę przyznać, że super wygląda.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
ja nawet wolę siatkę, ma bardziej nowoczesny wygląd. Ostatnio sobie sprawiłem taką. Na prawdę ładnie wygląda, do tego nie trzeba się nią przejmować przez lata, a jak podlewam kwiaty które mam pod nią nie martwię się, że mi płotek zgnije ;)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...