Skocz do zawartości

Działka od ANR


Recommended Posts

Witam. Chcieliśmy zakupić od ANR działkę o powierzchni 1 hektara z małym hakiem. Jest to działka rolna znajdująca sie w strefie chronionego krajobrazu. W gminie nie ma aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. W nieobowiązującym już planie przeznaczona była na cele rolne. W obecnym studium zagospodarowania podtrzymany został ten zapis. Działka z jednaj strony przylega do drogi za którą z kolei znajduje sie rzeka. Nie wiem czy ma to jakiś wpływ ponieważ długość działki to ok 200m. I teraz moje pytanie:
Czy mogę tam postawić"cokolwiek"? Chcielibyśmy mieć tam miejsce do noclegu jak pojedziemy wypoczywać kilka razy w roku. Zastanawiałem sie nad zapisem, że można postawić budynek gospodarczy do 25m2.
Czy taką działkę mogę ogrodzić?
Czy wogóle opłaca sie kupić taka działkę? Bo cena jest bardzo zachęcająca (2 zł/m2)
Dziękuję za ewentualne informacje i pomoc.
Link do komentarza
Prawdopodobnie będę musiał odpuścić, bo mimo niskiej ceny za metr chyba nie ma co ryzykować. Informacja o przetargu pojawia sie na kilka dni przed jego rozpoczęciem. To chyba zbyt mało czasu na uzyskanie warunków zabudowy.
Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...