Skocz do zawartości

szukam ekipy budowlanej


Recommended Posts

Witam, zlecę budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego z poddaszem użytkowym - projekt "W sam raz - wersja D" pracowni Horyzont. Powierzchnia użytkowa 160 m2 + garaż 41 m2. Strop lany, ściany porotherm 25, dachówka ceramiczna, fundamenty wzmocnione - szkody górnicze. Szczególy projektu wyślę na e-maila. Początek budowy maj-czerwiec br. Lokalizacja: wieś Obora pod Lubinem (dolnośląskie). Proszę o podanie kosztów z podziałem na poszczególne prace.
Link do komentarza
Cytat

Witam, zlecę budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego z poddaszem użytkowym - projekt "W sam raz - wersja D" pracowni Horyzont. Powierzchnia użytkowa 160 m2 + garaż 41 m2. Strop lany, ściany porotherm 25, dachówka ceramiczna, fundamenty wzmocnione - szkody górnicze. Szczególy projektu wyślę na e-maila. Początek budowy maj-czerwiec br. Lokalizacja: wieś Obora pod Lubinem (dolnośląskie). Proszę o podanie kosztów z podziałem na poszczególne prace. Tel. 663777751.

Link do komentarza
Witam.
Pisze w imieniu ukraińskiej firmy , która jest zarejestrowana w Polsce. Ta firma ma swoich fachowych pracowników z Ukrainy i zajmuje się budową i wykończaniem domu. Jeżeli Pana
zainteresowała moja propozycja, to czekam na odpowiedź na e-maila: sambir@o2.pl.

Pozdrawiam,
Iryna
Link do komentarza
Cytat

Witam, zlecę budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego z poddaszem użytkowym - projekt "W sam raz - wersja D" pracowni Horyzont. Powierzchnia użytkowa 160 m2 + garaż 41 m2. Strop lany, ściany porotherm 25, dachówka ceramiczna, fundamenty wzmocnione - szkody górnicze. Szczególy projektu wyślę na e-maila. Początek budowy maj-czerwiec br. Lokalizacja: wieś Obora pod Lubinem (dolnośląskie). Proszę o podanie kosztów z podziałem na poszczególne prace. Tel. 663777751.



Firma budowlana z doświadczeniem w budowie oraz w wykończeniu domów jednorodzinnych wybuduje Ci dom twoich marzeń w bardzo korzystnej cenie !!! Do rozpoczęcia inwestycji musisz posiadać tylko działkę i projekt.
Resztą zajmie się BUD-BART ! ! !
Zadzwoń teraz,a za miesiąc możesz mieć dom w stanie surowym.
KONTAKT 0 796 702 894 sluto@onet.eu woj. Dolnośląskie

pozdrawiam Bartłomiej Pluta
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...