Skocz do zawartości

Jaką siatkę wybrać i jak ją zamontować?


Recommended Posts

Odpowiedź eksperta: Nowo zakupiona działka na ogół nie ma żadnego ogrodzenia. Stajemy wtedy przed dylematem – jaki rodzaj zabezpieczenia terenu wybrać. Jeżeli czeka nas duża inwestycja związana z budową, to niechętnie będziemy chcieli wydać kilkanaście tysięcy na drogie ogrodzenia z przęseł stalowych bądź paneli ogrodzeniowych.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wokol-domu/ogrodzenia/porady/8903-jaka-siatke-wybrac-i-jak-ja-zamontowac

Link do komentarza
U mnie siatka jest nawet lepsza , bo i ocynkowana i powleczona. Wstepnie myslalem, zeby wziac cos zwyklego, ale zobaczylem Pantanet Betafence i doszedlem do wniosku, ze jak trzeba placic, to przynajmniej cos porzadnego bedzie. Przewazyla kwestia konserwacji, z u plywem lat przeciez trzeba sie narobic przy zwyklej siatce czy plocie. A moja stoi i juz. Mocna, zgrzewana - silna jak plot. Nowe materialy naprawde niezle sa.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Z siatka najprosciej, z dobrym sasiedem, synem albo kolega pol popoludnia i juz moze stac jesli wczesniej sie zakopie slupki, albo ma juz cos postawione wczesniej. Tez mam pantanet -na zmiane po starym plocie - demontaz trawl dluzej niz rozciagnie siatki ;) .
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Dobra wizualizacja w tym linku Mathir - praktyczna instrukcja kawe na lawe. Mialem zamowic dwoch robotnikow do postawienia ogrodzenia, ale zadzwonie po szwagra i sami siatke bedziemy naciagac.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

I co, cały czas betafence się sprawdza? Co daje ocynkowanie siatki i powłoka PCV??


Ocynk zapewnia ochronę przed korozją natomiast powłoka PVC zastępuje farbę. W praktyce jednak powłoki z PVC nie są zbyt trwałe i pękają pod wpływem zmian temperatury, co w efekcie prowadzi do wnikania wilgoci pod powłokę i przyspiesza korozję
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...