Skocz do zawartości

parapety


Recommended Posts

mam okna pcv w kolorze orzech- obustronnym. Mieliśmy robic drewniane parapety (dębowe- wychodza około 100 zł za metr bieżacy parapetu 30 cm), ale musielibysmy na nie czekac 3 miesiace.... (takie kolejki sa u nas do stolarzy). W ciagu dwóch tygodni mogłabym miec parapety marmurowe w porównywalnej cenie. Co sadzicie o takiej opcji? Jak bedzie wygladał jasny marmur z brązowymi żyłkami (breccia) do orzechowych okien?
Link do komentarza
Cytat

mam okna pcv w kolorze orzech- obustronnym. Mieliśmy robic drewniane parapety (dębowe- wychodza około 100 zł za metr bieżacy parapetu 30 cm), ale musielibysmy na nie czekac 3 miesiace.... (takie kolejki sa u nas do stolarzy). W ciagu dwóch tygodni mogłabym miec parapety marmurowe w porównywalnej cenie. Co sadzicie o takiej opcji? Jak bedzie wygladał jasny marmur z brązowymi żyłkami (breccia) do orzechowych okien?


U mnie są dębowe , czekałem miesiąc - warto było. Szwagier ma marmurowe , zimą można "zmarznąć" na sam widok - po jednej stronie okna śnieg , a po drugiej zimny kamień.... icon_sad.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...