Skocz do zawartości

Zatrzymaj włamywacza na podwórku


Recommended Posts

tez jestem za posiadaniem broni i zabijaniem intruzów. Niestety prawnicy układający przepisy pożytek mają wyłącznie z przestępstw i przestępców, więc zwykły obywatel, jeśli nie kradnie nic dla prawników (adwokatów, prokuratorów, policjantów, sędziów) nie znaczy. Przeciwnie, jest chwastem na dochodowej roli aparatu "sprawiedliwości", należy go wiec tępić, jeśli zatrzyma przestepce przed lub we wlasnym domu. Gratuluje przestępcom i ich obrońcom.
Link do komentarza
Cytat

tez jestem za posiadaniem broni i zabijaniem intruzów. Niestety prawnicy układający przepisy pożytek mają wyłącznie z przestępstw i przestępców, więc zwykły obywatel, jeśli nie kradnie nic dla prawników (adwokatów, prokuratorów, policjantów, sędziów) nie znaczy. Przeciwnie, jest chwastem na dochodowej roli aparatu "sprawiedliwości", należy go wiec tępić, jeśli zatrzyma przestepce przed lub we wlasnym domu. Gratuluje przestępcom i ich obrońcom.



Dopóki prawo będzie ścigało ludzi broniących swojej własności, to żadne alarmy ani inne zabezpieczenia nie odstrasza złodziei.
Gdyby każdy złodziej miał świadomość, że właściciel może skutecznie go odstraszyć, to z pewnością duża liczba rabusiów by się zastanowiła czy warto.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesiące temu...
Gość wojtek_wr
Oczywiście można narzekać na policję (w tym jesteśmy najlepsi), wyposażać posesję w psy, niestety to nie pomoże. Prościej wyposażyć system alarmowy w "cichy alarm" uruchamiany z pilota. I nosić pilota tak, żeby był ZAWSZE łatwo dostępny (nie w torebce, nie zostawiać w szafie lub w samochodzie). I wybrać firmę ochroniarską, która będzie adekwatnie reagować na cichy alarm (czyli znać, że jest to sytuacja zagrożenia życia). I jeszcze pamiętać, że każda awaria systemu zabezpieczeń MOŻE być wynikiem przygotowań do włamania a więc MUSI być usuwana NATYCHMIAST, a mieszkańcy powinni w tym momencie stać się znacznie ostrożniejsi..
Link do komentarza
Może nie tylko w cichy alarm... Kiedyś postawiłem "do badań" bez ochrony - krzki ...by taniej - założyłem w środku specjalną syrenę... Gdy zawyła nikt w środku, nawet w stoperach w uszach, nie miał prawa zostać.
Założyłem też taką w somochodzie pod fotelem.

Pracujemy teraz nad kablami, które są zakopane w ziemi. Gdy ktoś przechodzi przez nie indukują sygnał .
Link do komentarza
  • 8 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...