Skocz do zawartości

panel czy wanna z hydromasażem?


iza11

Recommended Posts

No właśnie, słyszałam, że lepiej wydać więcej pieniędzy i kupić porządniejszy sprzęt. Od jakiej kwoty mogę już liczyć na coś przyzwoitego? Acha i powiedz mi, czy dezynfekcja jest uciążliwa? często trzeba ją przeprowadzać?
Link do komentarza
Cytat

No właśnie, słyszałam, że lepiej wydać więcej pieniędzy i kupić porządniejszy sprzęt. Od jakiej kwoty mogę już liczyć na coś przyzwoitego? Acha i powiedz mi, czy dezynfekcja jest uciążliwa? często trzeba ją przeprowadzać?



wsztko zalezy od wielkosci wanny ja mam 1500/1100 naroznik i hyrdomazaz z mozliwoscia napowietrzania i taki to koszt około 4500-5000zł koplet jesli chcesz kupic wodno powietrzny to od 8000-12000zł i w góre ale tego drogiego nie brałem bo raz ze cena a dwa ma tyle dysz i pierdół ze poł dnia musiałbym siedziec nad dyszami i czyscic i dezynfekcje co miesiac co najmniej ,a tu przy zwykłym to jakies 12 dysz pare minut wyczsyszczone troche płynu woda na 55st i czyste
oczywiscie moze kupic jeszcze drozsza wanne z funkcja dezynfekcji ,wygrzewania ,podgrzewania i lampami uv ale to juz jest kontrukcja czołgu i nic jak dlamnie wiecej nie daje
Link do komentarza
Cytat

acha, dzięki za odpowiedź, no ja nie myślałam o 10 tys., bardziej 3-4 tys. no i zależy mi na szybkim i sprawnym czyszczeniu


to proponuje sanplast lub pool spa z masazem wodnym z mozliwoscią napowietrzania i to wsztko a czyszczenie to bajka ,tak jak pisalem wczesniej ,co do kasy to raczej 4000 za 3000 to nic ciekawego nie kupisz
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Ja mam wannę z hydromasażem polskiego producenta, którego główne rynki zbytu to Europa Zachodnia i Skandynawia. To są wanny bardzo dobrej jakość i moja akurat była do tego w przystępnej cenie. Jestem bardzo zadowolony z wyboru, a żona to chyba jeszcze bardziej, bo ciągle siedzi w tym masażu, pozapala sobie świeczki jakieś i trudno ją stamtąd wyciągnąćicon_smile.gif To jest mój model: http://www.ceneo.pl/2289837 . Naprawdę polecam wanny z hydromasażem Saniformu, bo sąstosunkowo tanie i solidnie wykonane.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Ja mam wannę z hydromasażem polskiego producenta, którego główne rynki zbytu to Europa Zachodnia i Skandynawia. To są wanny bardzo dobrej jakość i moja akurat była do tego w przystępnej cenie. Jestem bardzo zadowolony z wyboru, a żona to chyba jeszcze bardziej, bo ciągle siedzi w tym masażu, pozapala sobie świeczki jakieś i trudno ją stamtąd wyciągnąćicon_smile.gif To jest mój model: http://www.ceneo.pl/2289837 . Naprawdę polecam wanny z hydromasażem Saniformu, bo sąstosunkowo tanie i solidnie wykonane.



Właśnie się zastanawiam nad kupnem tej wanny http://www.leroymerlin.pl/produkty/wanna-n...1275915573.html Cena jest rewelacyjna, aż za bardzo... Ale skoro są tutaj osoby, które już mają tę wannę, mam nadzieję, że rozwieją moje wątpliwości:)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Tak jak NOTO mówił mi się wydaję, że te pieniądze na zakup wanny z hydromasażem można swobodnie wydać na regularne wizyty w salonie masażu. Ja takiej wanny nie posiadam więc osobiście nie mogę wydać opinii, ale posiłkując się doświadczeniem moich znajomych: kupili sobie wannę z hydromasażem, na dole prysznic z panelem - na obydwie rzeczy wydali kupe forsy. Już po roku czasu nikt z tego nie korzystał.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...