Skocz do zawartości

Argento, Cristello i Mocha - nowe czajniki Apollo


Recommended Posts

Marka Apollo poszerza ofertę AGD o trzy nowe czajniki elektryczne – Argento, Cristello i Mocha. Czajniki wyróżniają się ciekawym wzornictwem i jakością, a model Argento posiada ciekawą funkcję – wyświetlacz LCD, na którym śledzić można temperaturę wody i gotowanie przerwać w wybranym momencie.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wystroj-wnetrz/kuchnia/aktualnosci/8325-argento-cristello-i-mocha-nowe-czajniki-apollo

Link do komentarza
Co sie dzieje z tym czajnikiem?Zalalam cala kuchnie.Z kazdej strony sie rozciekl.Po drugiej i trzeciej probie juz nie cieknie ale przegotowana woda strasznie smierdzi na benzol.Boje sie zalewac kaszke dziecku bo nie wiem czy woda ta jest zdatna do picia.Mysle,ze produkt ten wykonano z materialow sprowadzonych z Chin i mam watpliwosci co do jakosci materialu.Zamierzam ten dzbanek oddac.
Link do komentarza
Cytat

Co sie dzieje z tym czajnikiem?Zalalam cala kuchnie.Z kazdej strony sie rozciekl.Po drugiej i trzeciej probie juz nie cieknie ale przegotowana woda strasznie smierdzi na benzol.Boje sie zalewac kaszke dziecku bo nie wiem czy woda ta jest zdatna do picia.Mysle,ze produkt ten wykonano z materialow sprowadzonych z Chin i mam watpliwosci co do jakosci materialu.Zamierzam ten dzbanek oddac.


Potwierdzam bardzo słabą jakość. U mnie, żeby zagotować wodę trzeba we włącznik wsadzić platikowy widelec (metalowy grozi porażeniem) bo włącznik wyłacza się kiedy chce. Jest to kolejny egzemplarz i wada jest taka sama. Poza tym przycisk włączający jest przeźroczytsty i widać, ile wody zbiera się w samym włączniku (a przecież tam jet prąd). Do tej pory się nie rozszczelnił ale nie jest to jakość produktu, która powala na kolana.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...