Skocz do zawartości

c.o. powietrzne


GrzegorzS

Recommended Posts

Każde pomieszczenie ma inne zapotrzebowanie na ciepło (nasłonecznienie, parter, piętro) Siłowniki sterowane termostatami w kazdym pomieszczeniu, nie znam ceny ale precyzyjne kosztują dość sporo. Jak zrobić w ogrzewanie łazienek wymagajęcych silniejszej wentylacji z dołu do góry. W Przypadku wodnego gdy ciepła woda wróci do zasobnika palnik się wył. Tu ciepło "nieodebrane" jest marnowane.
Tyle chyba wystarczy do dyskwalifikacji.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
To opinia oparta na emocjach a nie wiedzy. I dowodząca, że TB nie zna się na tym rodzaju ogrzewania i nigdy go nie widział. A może i widział? Tylko, że sprzedaje podłogowe i musi inne dyskredytować. A o ogrzewaniu powietrznym jest trochę na stronach wentylacja.com.pl , carbon.com.pl i oczywiście na stronach amerykańskich.
Link do komentarza
Dziękuję za poparcie. Emocje itp to zawsze znak dla mnie, że trawiłem w miękie. Nie jestem wrogiem róznych zabytków. Każde centralne rozprowadzanie ciepła ze względu na nowe przepisy reglamentacji ciepła, wymogi komfortu i zdrowie ludzi, nie ma sensu, a tylko kwestią czasu jest zanim to do niektórych dojdzie. To jak modernizacja parowozów. Pozdrawiam i zapraszam. Jak zwykle!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...