Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: PHU Megabud Elżbieta Marczak


Recommended Posts

  • 1 rok temu...
Gość Rafcio
to prawda rodzinna firma, dostawy na telefon nigdy nie było problemu, nawet z realizacja zamówienia małych ilości. załatwią wszystko i w przyzwoitych cenach. Szczerze polecam bo wiem co znaczy miec dobre zaopatrzenie w czasie budowy. Właściciele nie raz mi doradzili inne rozwiązania przy budowie domu co zaaowocowalo oszczędnościami

Razem z mężem odwiedziliśmy nie jeden skład budowlany ale w zasadzie nigdzie nie zaproponowano nam kawy icon_smile.gif miła obsługa, można wiele spraw załatwić przez telefon, ceny ok a na dachy mozna nawet niezly upust dostać
polecam

Skład moze nie robi wrazenia ale jedno jest pewne są w jednym miejscu od wielu lat, zaopatrywałem sie u nich juz na dwa domy i jak bedzie tylko jeszcze okazja zrobie to ponowinie
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 4 miesiące temu...
ostatnio przekonałam się o konkurencyjności tego składu. otrzymałam ofertę na materiał na docieplenie ścian. naprawę warto i wszystkie materiały z górnej półki.
Polecam
EWA
Link do komentarza
Cytat

<strong>Hurtownia: PHU Megabud Elżbieta Marczak</strong>

Województwo: MAZOWIECKIE
Miasto: Siestrzeń

<strong>Pełny opis hurtowni pod adresem:</strong>
https://budujemydom.pl/component/option,com_hurtownienacenzurowanym/act,showHurt/Itemid,311/hurtId,311/regi,7/from,Siestrzeń/fid,63/


Wieś Siestrzeń / woj Mazowieckie powiat Grodzisk Maz/ jak do dzisiaj NIE UZYSKAŁA praw miejskich icon_eek.gif. To tak na marginesie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...