Skocz do zawartości

Co zamiast buazerii? Aranżacja korytarza.


Kopacz

Recommended Posts

W mieszkaniu które teraz kupiłem w korytarzu i w części kuchni jest dosyć stara boazeria. Strasznie mi się to nie podoba, chcę to zmienić. Ściany pod spodem są zniszczone. Na jednej części jest zabudowana boazerią szafa i schody na strych. Zastanawiałem się nad schodami podnoszonymi. Chociaż z drugiej strony na stare lata to chyba nie jest dobry pomysł... Macie jakieś propozycje? Wiem, bez zdjęć ciężko jest określić, ale nie mam teraz możliwości, brak aparatu...
Link do komentarza
masz bardzo wiele opcji.zwiazane one sa z wiekszym lub mniejszym nakladem pracy i kosztow.polozenie piaskowca lub wyszpachlowanie tego pomieszczenia sa chyba najpraktyczniejsze lecz wiaze sie to wszystko ze zerwaniem tej boazeri i przygotowaniem tych scian do jakiejkolwiek z tych czynnosci.piaskowiec w takim miejcu robi super wrazenie;)


budowlaniez z Gdanska.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

masz bardzo wiele opcji.zwiazane one sa z wiekszym lub mniejszym nakladem pracy i kosztow.polozenie piaskowca lub wyszpachlowanie tego pomieszczenia sa chyba najpraktyczniejsze lecz wiaze sie to wszystko ze zerwaniem tej boazeri i przygotowaniem tych scian do jakiejkolwiek z tych czynnosci.piaskowiec w takim miejcu robi super wrazenie;)


budowlaniez z Gdanska.


No właśnie, kamień wygląda całkim nieźle, podobnie jak kosztuje, zwykle ok. 100 zł/m2. Za to efekt murowany.Widziałem ciekawe aranżacje Modern Lokum
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...