Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Oknovid


Recommended Posts

Ostrzegam wszystkich przed tymi oknami. Firma niepoważna. Okna wstawiane w sumie 3 razy z poprawkami. Z chwilą zapłaty za okna firma nie reaguje na moje reklamacje zarówno pisemnie jak i telefoniczne. Trwa to już 7 miesięcy. Pozostaje mi tylko postępowanie sądowe. Jakby co szczegóły michu1975@poczta.fm
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Kubełko Roman
Serwis na Łódź, poniżej krytyki. Są mili jak kupujesz u nich okna. Jak przychodzi do naprawy wad, to mają nas gdzieś. Pęknięta szyba groziła zdrowiu i życiu mojego malutkiego dziecka. Mimo to firma a raczej serwis na Łódź, olał sprawę, choć zobowiązał się dokonać naprawy w ciągu dwóch tygodni i pobrał zaliczkę. Mimo moich interwencji telefonicznych, nikt się nie pojawił przez pół roku, za każdym razem obiecywali, że będą na 120%, olewają klienta z góry na dół, ODRADZAM.
Link do komentarza
Cytat

Serwis na Łódź, poniżej krytyki. Są mili jak kupujesz u nich okna. Jak przychodzi do naprawy wad, to mają nas gdzieś. Pęknięta szyba groziła zdrowiu i życiu mojego malutkiego dziecka. Mimo to firma a raczej serwis na Łódź, olał sprawę, choć zobowiązał się dokonać naprawy w ciągu dwóch tygodni i pobrał zaliczkę. Mimo moich interwencji telefonicznych, nikt się nie pojawił przez pół roku, za każdym razem obiecywali, że będą na 120%, olewają klienta z góry na dół, ODRADZAM.


Uważam, że w takich przypadkach należy dzwonić prosto do centrali firmy!
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Okna może i dobre, ale obsługa poniżej wszelkiej krytyki. Moją reklamację rozpatrują piąty rok. Osoby zajmujące się w Oknovidzie reklamacjami zmieniają się, jak w kalejdoskopie. Kontakt niesamowicie utrudniony. Bedę musiała chyba rozpocząć bardziej radykalne działania, tzn. sąd konsumentów, prasa itd.
Link do komentarza
Obsługa na pewno nie jest normalna. Z osobą odpowiedzialną za załatwianie spraw reklamacyjnych próbuję skontaktować się telefonicznie od kilku tygodni !!! Normalna kpina ! Zresztą tam osoby od tych spraw zmianiają się, jak w kalejdoskopie. Z moich okien w okresie zimowym cieknie woda (i nie jest to roszenie). Codziennie rano muszę zbierać z parapetu litry wody. Nie mogę nawet opuszczać materiałowych roletek, bo są już całe zagrzybione. Tej zimy od wewnątrz na ramie zrobił się lód. Była sprawdzana temperatura w mieszkaniu i poziom wilgotności i wszystko jest ok. Będę z tą firmą rozmawiać już tylko przez pełnomocnika.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
  • 11 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...