Skocz do zawartości

W jaki sposób czyści się skorodowaną siatkę?


Recommended Posts

Ja mam dzialke prawie 1200 metrow kwadratowych ogrodzoną siatką Betafence, wyobrazcie sobie ile roboty byloby przy konserwowaniu plotu albo jakiejs wlasnie nieizolowanej siatki jak w tekscie ;) . Madry Polak przed szkoda, Pantanet u mnie juz ponad dwa lata sluzy : jest ocynkowany i powleczony pvc, czyli "full opcja" ;) . Jeszcze nie zauwalzylem zeby cokolwiek sie dzialo i nie trzeba bedzie dokladac kasy na konserwacje albo wymiane, proste.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość domiś
No to chłopie wydałeś troche kasy. a rozglądnąłeś sie za innymi firmami które robią gatunkowo takie same siatki jak Betafence a sa o wiele tąnsze. ja mam siatke z Limexu, ocynkowaną, powleczoną PCV a dużo tańszą. Teraz jest moda na Betafence, ale czasem warto poszukac dobrego zamiennika.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
nowe siatki juz coraz lepsze sa i mozna wybierac, ale czy tak wazne kryterium ceny? szczerze mowiac mnie przy duzym zakupie raczej by marka przekonala do zakupu "dla spokojnosci" niz kalkulacja "a moze bedzie to samo, ale za to taniej" ;) . mody sa rozne, skoro ludzie chwala i latwiej kupic cos u duzego producenta... czas to tez pieniadz.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
rt ma rację, przy takiej powierzchni ważniejsza jest jakość a nie cena, tak czy tak będzie to dużo kosztować, więc już lepiej mieć coś porządnego.Ja na przykład jestem bardzo zadowolony z betafence i z czystym sumieniem moge polecić. Porządna i długo postoi, a najważniejsze jest to, że nie latam tam i z powrotem żeby konserwować siatkę.
Link do komentarza
Gość krzysiek29
zdarzyło mi się kilka razy malować siatki ,dawno dawno temu po lekkim oczyszczeniu druciakiem malowanie izolbetem a ostatnio ręczne czyszczenie i dwukrotny Hamerite.Siatki w oplocie z tworzywa są strasznie delikatne
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
  • 3 lata temu...
Ja siatkę oczyściłem drucianą szczotką i pomalowałem Śnieżką "Na rdzę". To taka farba 3w1. Grunt, farba podkładowa i nawierzchniowa w jednym. Bardzo dobrze sprawdza sie w trudnych warunkach pogodowych. Nie łuszczy się nie odpada.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...