Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Ostatnio rozmawiałem z jednym panem, który kiedyś pracował w niemczech i tam widział jak robiono iniekcję z zastosowaniem szkła wodnego. Po powrocie do kraju zrobił też tak u siebie i problem z wilgocią zniknął. Czy ktoś z Was spotkał się z takim sposobem?

Pozdrawiam.
Tomek
Link do komentarza
Cytat

Witam!

Ostatnio rozmawiałem z jednym panem, który kiedyś pracował w niemczech i tam widział jak robiono iniekcję z zastosowaniem szkła wodnego. Po powrocie do kraju zrobił też tak u siebie i problem z wilgocią zniknął. Czy ktoś z Was spotkał się z takim sposobem?

Pozdrawiam.
Tomek


Witam
Tak spotkałem się z tym może nie bezpośrednio ale widziałem artykuł i zdjęcia z pełnym opisem czasopismo Majster niepamiętanym z którego roku .
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Tak Iniekcja jest sposobem na odtworzenie poziomej ( rzadzeij pionowej ) bariery chronioacej nasze mury przed kapilarnym podciaganiem wilgoci.
Stosuje sie ja zazwyczaj w przypadkach gdy stare i malo skuteczne izolacje zawodzą.
Dobra iniekcja samym szkłem czesto niewystarcza.
W tej chwili sa stosowane pełne wrecz systemy ( grawitacyjne czy cisnieniowe) producentow na odtwarzanie i osuszanie murow zawilgoconych.

PZDR
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...