Skocz do zawartości

Jak zbudować samodzielnie dom wielorodzinny


Recommended Posts

Witam.

Mam ostatnio myślawę odnośnie budowania domów. Skoro można samemu wybudować dom jednorodzinny, to w zasadzie nie powinno być problemu także z wybudowaniem domu wielorodzinnego.
Założenie jest takie, że są osoby chętne, które chciałby uczestniczyć w takim projekcie. Jest też świadomość, że kontrola takiej inwestycji jest bardziej skomplikowana, nie mniej jednak po analizie różnych budów z terenu Krakowa widać, że nadal metr wybudowany bez dewelopera jest droższy niż z deweloperem.
Informacje na ten temat są bardzo trudne do wyszukania, prawdopodobnie ze względu na dość wysokie pozycjonowanie stron deweloperów jak również ze względu na dość niewygodny temat dla samych zainteresowanych (czasami wątki istniały w zapomnianych archiwach). Natomiast natknąłem się na informacje, że podobne zdarzenia miały miejsce, niestety były anonimowe i zazwyczaj bez konkretów.

Szukam kogoś, kto brał udział lub zna kogoś kto zorganizował coś takiego, mam pytania zwłaszcza o kwestie finansową i organizacyjną. Jeśli jest to organizowane przez spółdzielnie mieszkaniową, wtedy kto komu za co i na ile daje pieniądze itd.

Pozdrawiam
Krzysztof
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...