Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie
Interesuje sie zakupem strychu w celach mieszkaniowych. Chodzi mi o strych 100m.
Jak jest z warunkami zabudowy na Sytarym Mokotowie w Warszawie? Jest to w blizniaczej kaminicy, ale na druga czesc jest juz inwestor i robilibysmy to razem.Czy ktos sie orientuje ile czeka sie na taka decyzje? Wiem,ze nie ma tam jeszcze planu zagospodarowania przestrzennego.Czy musze sie dostosowac do budynkow sasiednich? Czy gdyby nie bylo zgody na zabudowe, to na lukarny rowniez trzeba miec pozwolenie? Jakich rozmiarów moga byc lukarny??? Czy o np. pol metra mozna podniesc caly budynek?
I obilo mi sie jeszcze o uszy, ze istnieje jakies stowarzyszenie milosnikiow starego mokotowa. Na ile moga byc oni skuteczni w nieuzyskaniu takiej zgody?

Bardzo prosze o pomoc
bede wdzieczna
pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Witam serdecznie
Interesuje sie zakupem strychu w celach mieszkaniowych. Chodzi mi o strych 100m.
Jak jest z warunkami zabudowy na Sytarym Mokotowie w Warszawie? Jest to w blizniaczej kaminicy, ale na druga czesc jest juz inwestor i robilibysmy to razem.Czy ktos sie orientuje ile czeka sie na taka decyzje? Wiem,ze nie ma tam jeszcze planu zagospodarowania przestrzennego.Czy musze sie dostosowac do budynkow sasiednich? Czy gdyby nie bylo zgody na zabudowe, to na lukarny rowniez trzeba miec pozwolenie? Jakich rozmiarów moga byc lukarny??? Czy o np. pol metra mozna podniesc caly budynek?
I obilo mi sie jeszcze o uszy, ze istnieje jakies stowarzyszenie milosnikiow starego mokotowa. Na ile moga byc oni skuteczni w nieuzyskaniu takiej zgody?

Bardzo prosze o pomoc
bede wdzieczna
pozdrawiam



A może tak spacerek do gminy i zadanie tych samych pytań.
Link do komentarza
witam - mam znajomego któremu akurat robię adaptację poddasza więc mogę się co nieco dowiedzieć - on też przez to wszystko przechodził a tak naprawdę to nadal w tym siedzi bo stara się o nadbudowę kolejnego piętra - no i czeka na pozwolenie . tak czy inaczej polecam siebię i swoją firmę do adaptacji- doświadczenie mam a jeśli chodzi o porady - również mogę być pomocny 509905643
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...