Skocz do zawartości

Fajne gadżety do sypialni i nie tylko ... "muzyczna poduszka"


kkakktus

Recommended Posts

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 8 lata temu...
  • 1 rok temu...
Dnia 10.08.2022 o 10:31, retrofood napisał:

 

Czemu ? Podkładasz pod pośladki i utrzymujesz rytm...

Czyli poduszka nie do snu, a do fitnessu:) Każdy może znaleźć dowolne zastosowanie.

 

Z innej kategorii, ale również rzeczy dziwnych, ostatnio odkryłam, że istnieje coś takiego jak ser żółty w spreju :) Pomijając skład... czego to ludzie (za wielką wodą) nie wymyślą i po co :)

 

 

 

Link do komentarza
5 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo i wnętrza napisał:

 

Z innej kategorii, ale również rzeczy dziwnych, ostatnio odkryłam, że istnieje coś takiego jak ser żółty w spreju :) Pomijając skład... czego to ludzie (za wielką wodą) nie wymyślą i po co :)

 

 

 

To już "staroć", od lat tego używają ;)

Nie sprzyja to utrzymaniu "jakotakiej" nawet wagi ;)

 

Moja mama w temacie takich różnych wynalazków jest mistrzem. Z reguły wygląda to tak. Dzwoni. Córko moja droga, znajdź i zamówi mi, proszę, lampkę, bo zepsuł mi się stary egzemplarz. Potrzebuję do wyszywania, czyli ma być na ruchomym ramieniu, żebym mogła sobie dostosować wysokość, ma być dotykowa, ma być ze ściemniaczem, na żarówkę energooszczędną i żebym mogła sobie ją zamocować w dowolnym miejscu :hahaha2:

To jedno z łatwiejszych zleceń ;)

Link do komentarza
35 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo i wnętrza napisał:

Czyli poduszka nie do snu, a do fitnessu:) Każdy może znaleźć dowolne zastosowanie.

 

Z innej kategorii, ale również rzeczy dziwnych, ostatnio odkryłam, że istnieje coś takiego jak ser żółty w spreju :) Pomijając skład... czego to ludzie (za wielką wodą) nie wymyślą i po co :)

 

Właśnie. Szczególnie zastanawiające jest to "po co". Chyba z pragnienia oryginalności, a nie z potrzeby. Zresztą, pokemony (nie wiem czy to właściwie do sypialni) wymyślono chyba tylko z potrzeby zebrania milionów od rodziców zbałamuconych dzieci i niczego więcej.

 

24 minuty temu, daggulka napisał:

 To jedno z łatwiejszych zleceń ;)

 

Przynajmniej masz konkret. Bo ja dostaję dyspozycję w rodzaju "żeby mi akuratnie pasowała".

Edytowano przez retrofood (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
3 minuty temu, retrofood napisał:

 

Przynajmniej masz konkret. Bo ja dostaję dyspozycję w rodzaju "żeby mi akuratnie pasowała".

 

Nie wiem, co łatwiejsze. Kupując według ścisłych wskazówek mamy, czasem się okazuje, że czegoś takiego jeszcze nie wynaleziono :icon_biggrin:

Ale masz rację, tutaj jest, chociaż pole do negocjacji ;)

Link do komentarza
2 godziny temu, daggulka napisał:

 

Nie wiem, co łatwiejsze. Kupując według ścisłych wskazówek mamy, czasem się okazuje, że czegoś takiego jeszcze nie wynaleziono :icon_biggrin:

Ale masz rację, tutaj jest, chociaż pole do negocjacji ;)

Czasem lepsza realizacja oryginalnych zamówień niż samodzielne zamawianie dziwactw za jeszcze dziwniejsze kwoty przez samodzielnych starszych internatów :) Tacie znajomych tak się ta "rozrywka" spodobała, ze emerytura mu się kończyła zanim żona się orientowała, że dostał przelew :) Kurrier nie nadążał donosić... coraz to dziwniejszych specyfików na przeróżne "boleści". Serio, to też może być niemały problem.

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...