Skocz do zawartości

Historia edycji

retrofood

retrofood

35 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo i wnętrza napisał:

Czyli poduszka nie do snu, a do fitnessu:) Każdy może znaleźć dowolne zastosowanie.

 

Z innej kategorii, ale również rzeczy dziwnych, ostatnio odkryłam, że istnieje coś takiego jak ser żółty w spreju :) Pomijając skład... czego to ludzie (za wielką wodą) nie wymyślą i po co :)

 

Właśnie. Szczególnie zastanawiające jest to "po co". Chyba z pragnienia oryginalności, a nie z potrzeby. Zresztą, pokemony (nie wiem czy to właściwie do sypialni) wymyślono chyba tylko z potrzeby zebrania milionów od rodziców zbałamuconych dzieci i niczego więcej.

 

24 minuty temu, daggulka napisał:

 To jedno z łatwiejszych zleceń ;)

 

Przynajmniej masz konkret. Bo ja dostaję dyspozycję w rodzaju "żeby mi akuratnie pasowała".

retrofood

retrofood

30 minut temu, Budujemy Dom - budownictwo i wnętrza napisał:

Czyli poduszka nie do snu, a do fitnessu:) Każdy może znaleźć dowolne zastosowanie.

 

Z innej kategorii, ale również rzeczy dziwnych, ostatnio odkryłam, że istnieje coś takiego jak ser żółty w spreju :) Pomijając skład... czego to ludzie (za wielką wodą) nie wymyślą i po co :)

 

Właśnie. Szczególnie zastanawiające jest to "po co". Chyba z pragnienia oryginalności, a nie z potrzeby. 

22 minuty temu, daggulka napisał:

 To jedno z łatwiejszych zleceń ;)

 

Przynajmniej masz konkret. Bo ja dostaję dyspozycję w rodzaju "żeby mi akuratnie pasowała".

×
×
  • Utwórz nowe...