Skocz do zawartości

Hodowla Psów Ratowniczych prosi o Pomoc!!!


Recommended Posts

Witam
Na wstepie się przedstawię, jestem hodowcom psów rasowych i wolontariuszem Grupy Poszukiwawczo Ratownczej, jesli mój temat łamie regulamin proszę Administratora o wybacznie mi tego ale potrzebna mi pomoc, jestem samotną matką wychowujacą 2 synów, od 5 lat realizowałam swoje marzenia o hodowli psów raowych w tym celu wynajełam 5 lat temu dom przeprowadzając się z mieszkania 43m2 z 3 psami na obecną leśniczówkę, niestety ponieważ ma tutaj powstać średnicówka własciciele wymówili nam obecnie wynajm mamy czas tylko do czerwca 2009 r bez mozliwości przedłuzenia najmu. I tutaj zaczyna się nasza tragedia, nie mogę wrócić na stare mieszkanie gdyż obecnie jest 9 psów i sasiedzi by nas zjedli gdybym wrociła tam z moimi psami dodam że są one dla mnie wszystkim wielokrotnie ja i moje psy ratowalismy w róznych akcjach ratowniczych życie ludzkie , bralismy udziały przy zawaleniach i katastrofach budowlanych niosąc pomoc innym....teraz to My potrzebujemy pomocy o którą zwracam się do was. O wynajęciu domu za 2000 tyś miesięcznie nie ma mowy jak pisałam jestem samotną matką z 2 dzieci i 9 psami które sama utrzymuję więc nie stać mnie na takie wydatki miesięczne, ale chyba mamy anioła stróża gdyż cudem znalazł się człowiek który notarialnie chce nam oddać dom w zamian za opiekę, ale jednak mimo tego problem nadal istnieje, bo jak się okazało po wizycie u tego Pana to owszem ma on prawie 4000 tyś metrów a może nawet 5000 tys metrów 2 wybiegu za domem, niestety to wszystko jest do karczowania, równania,a co najwazniejsze ogradzania terenu dom stoi przy samej ulicy przelotowej po której jeżdżą i tiryi inne samochody , więc jest to niebezpieczne dla moich psów, bez ogrodzonego porządnie terenu nic nam po samym domie , ponadto znajduje tam się stajenka tez cała to remontu która niestety pomieści tylko 2 suki dajmy na to ze szczeniaczkami a dodam że właśnie w maju mają się urodzić 2 mioty szczeniat które będą do odbioru dopiero w lipcu a dom mam opuscić jak pisałam w czerwcu,, nie stać mnie na budowe nawet chodźby kojcy, dla reszty psów bo jak do tej pory wszystkie moje psy mieszkały z nami w domu i kojce nie były nam potrzebne, tam jest tylko ogrodzona malutka część przy samym domie gdzie nie ma mowy o jakimkolwiek wybiegu dla psów Błagam was pomóżcie mi w zorganizowaniu jakichś materiałów na ogrodzenie terenu i wszystkiego co komuś już nie jest potrzebne bym mogła wymyslić jakieś pomieszczenia dla moich psiaków, nie mogę mysleć co bedzie w czerwcu a z moimi Kochanymi psami się nie rozstanę , one zawsze były przy mnie gdy potrzebna była pomoc innym teraz to one ją potrzebują, nie pisałabym tego tematu tutaj wiedząc że sama dam radę , niestety wszystko wskazuje na to że bez pomocy ludzi dobrej woli nie zrobię żadnego kroku do przodu, bo nawet fundusze ze sprzedazy sczeniat będa dopiero w lipcu amy potrzebujemy pomocy na już do czerwca. Jesli są tu osoby którę zaufaja nam i pomogą obiecuję że nigdy tego wam nie zapomnimy, a może sami kiedyś będziemy mogli komus pomóc .pozdrawiam i wszystkim z góry dziękuję

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...