Skocz do zawartości

Rynny - zakup kontrolowany


Recommended Posts

Cytat

jeśli rynny metalowe to tylko miedz lub tytan-cynk



Witam,

Jeśli chodzi o obróbki dekarskie , rynny i rury spustowe, to oczywiście miedź jest najlepszym materiałem. Nie jest ona tania ale patrząc na trwałość oraz ostatnie ceny miedzi, to można powiedzieć , że właśnie teraz jest czas na takie systemy mam na myśli systemy orynnowania z miedzi.!!!

http://www.money.pl/gielda/surowce/wiadomo...0,0,379376.html

Cena miedzi spadła w Londynie poniżej poziomu 4.000 USD za tonę po raz pierwszy od listopada 2005 roku. Myślę że to jest dołek cenowy dla miedzi i tańsza uż nie będzie.

pozdrawiam;

Darek
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość RYNNYSEAMLESS
Ale sa jeszcze rynny aluminiowe ktore niekoroduja, a ich trwalosc nie jest duzo gorsza od miedzi czy tytan-cynku, a jezeli chodzi o cene to wychodzi duzo taniej nawet od Galeco Stal Jestem producentem i monterem zarazem rynien aluminiowych Englert (rynny w jednym kawalku), a za orynnowanie na taki dom wycenilbym ponizej 3 tys. zl. z montazem brutto POZDRAWIAM
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość handlowiec
hahah ale was skroił, ten sam system przy tej powierzchni na 4-spadzie gdzie wiadomo jest więcej elementów dodatkowych typu narożnik itp. wychodzi mi średnio około 2000 tys. po rabacie oczywiście. I każdemu tak sprzedaje.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...