Skocz do zawartości

Nowa seria lodówek side-by-side od LG Electronics


Recommended Posts

Lodóweczki ładne. Jeszcze dodam, że po raz pierwszy LG w swojej ofercie posiada lodówkę białą. Obecnie biel jest bardzo trendy więc widzimy, że LG jest nadal w czołówce innowatorów
Link do komentarza
Gość Monika
Na pewno jest w czołówce designer'ów, bo widzialam tą lodówkę w jakimś serialu nie pamiętam tytułu, a wiadomo, że do scenografii to trafiają same ciekawe sprzęty, bo to również forma reklamy.
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Gosiaczek
Te lodówki to moje marzenie. Wielki salon i taka lodówka z kostkarką lodów...Oprócz modnego wyglądu napewno jest solidna. Ostatnio czytałam o aferze z lodówkami Samsunga - że coś w układzie mrożenia nie grało i mogło dojść do zapalenia... dla mnie żenada... Podobają mi się najbardziej te side by side art flover - czerwona z motywem kwiatowym.. piękna.
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
Lodówki side by side są niezwykle użyteczne. Ich podstawową zaletą jest to, ze maja w środku sporo miejsca, ale również nieźle się prezentują, posiadają funkcję, których zwykłe lodówki zazwyczaj nie mają. Coraz więcej modeli zaczyna się pojawiać na rynku i nie są to już takie duże side by side, jak na samym poczatku, teraz można kupić tez mniejsze wersje.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...