Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: PROMOTOR


Recommended Posts

Cytat

promotor ma własny transport i dostarczaq towar pod wskazany adres. Posiada także auta z HDS-em.



co do jakości obsługi klienta oraz cen to na razie za wiele powiedziec nie mogę bo dopiero zabieram sie za budowe domu i pewnie do nich podjadę na wycene materiałów - ogólnie opinie mają chyba raczej ok - nie słyszałem wsród znajomych aby narzekali - zobaczymy czy warto współpracować z lokalnymi hurtowniami czy lepiej szukac u konkurencji.

jak bede po kalkulacji cenowej materiałów to napisze czy warto.
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Nie ma co promotor jest jedyny w swoim gatunku, ceny niskie, doradztwo dobre, przywoz materialu na miejsce, bez doplaty (20 km) czasami gorzej z terinowosci materialow, ale to tez nie odnich zalezy, bo promotor jako hurtownia tez bierze skads materialy, i jesli ktos nawala to nie otrymujemy towaru na czas, dodzwonic sie ciezko, lepiej samemu odwiedzic czasami szybciej zalatwisz, juz wszystkie hurtownie w okolicy (legnica/lubin/sroda slaska) tez wszystkie psb i wkt nie rownaja sie w cenie, a jesli budujesz dom, to sa dobre rabaty dla stalych klientow :-))))
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok temu...
Gość Agnieszka
Na poczatku było ok ale teraz czekam 2 miesiace na towar zapewniaja caly czas ze przywioza odpuscilam sobie z nimi wspolprace kontakt telefoniczny zerowy
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
troche czasu juz mineło - troche towaru juz od nich kupiłem i powiem tak - jestem na tak !! - bardzo dobre ceny, wg mnie polityka firmy - lepiej sprzedać wiecej za mniejsza cene niz nabijać kase na marży przy mniejszej sprzedaży. jedyny minus to czasami czas oczekiwania ale tak jak ktos pisał - nie wszystko zalezy od nich. Mogę z czystym sumieniem polecić tą hurtownię.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesiące temu...
Gość majster
Wybudowałem dom z nimi i muszę powiedzieć,że jestem zadowolony.Ceny były bardzo dobre i obsługa OK.Korzystałem z innych,ale i tak wracałem do Promotora,gdyż przebijali wszystkich.Polecam!!!

Prowadzę firmę budowlaną i już wiele lat współpracuje z nimi i jestem zadowolony.Są elastyczni,ceny mają dobre,a transport wcześnie zamówiony także dociera bezproblemowo.
Faktycznie problemem jest kontakt telefoniczny,ale do tego już zdążyłem sie przyzwyczaić.Ja polecam.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

cenny wysokie , obiecuja a nie realizuja dostaw ani tez zamawianego towaru sa lepsze firmy wołowie a panowie z sklepu to juz totalna poraszka



co to jest poraszka ? icon_smile.gif

Dom już w stanie surowym zamkniętym - mam totalny przegląd po hurtowniach wołowskich i podtrzymuję swoje zdanie o dobrej współpracy z Promotorem - bardzo dobre ceny, spore stany magazynowe i spoko obsługa - to samo można powiedzieć o jeszcze jednej hurtowni w Wołowie niedaleko zlokalizowanej od Promotora - i to powoduje zdrową konkurencję na rynku !!!! Czasem nie mam towaru w jednej to jadę do drugiej. Z transportem hds też nie ma problemu.

Ogólniej jestem na TAK i polecam !!!
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Paweł K.
A ja współpracuje z tą firmą od lat. Obiektywnie trzeba powiedzieć, że z powodu bardzo dużej ilości klientów zdarza się, że trzeba poczekac na materiał dzień, dwa dłużej niż u innych. Ale trzeba przyznać, że biją wszystkei inne wołowskie, czy dolnobrzeskie hurtownie pod wzgledem ceny, o czym słysze od tychże składów budowlanych. Więc czytając opinie "ceny wysokie" tylko moge się domyślać które z nich próbują w taki (powiedzmy sobie bradzo kiepski) sposób zniechęcać do tej firmy. Najlepiej pójść i poznać tą "wysokią cenie". Pozdrawiam P.K.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

troche czasu juz mineło - troche towaru juz od nich kupiłem i powiem tak - jestem na tak !! - bardzo dobre ceny, wg mnie polityka firmy - lepiej sprzedać wiecej za mniejsza cene niz nabijać kase na marży przy mniejszej sprzedaży. jedyny minus to czasami czas oczekiwania ale tak jak ktos pisał - nie wszystko zalezy od nich. Mogę z czystym sumieniem polecić tą hurtownię.


Zgadzam się z przedmówcą, oczywiście nie wszystko zależy od hurtowni, czasem może czegoś nie być, tak jak w Robenie często brakuje elementów dachu i dostaje się niekompletne zamówienie, tak się to przekłada na klienta. Hurtownia tylko pośredniczy. Ponadto mieć towar na placu, kredytować klientów, którzy biorą towar na WZ, biorą faktuury na przelew, nie wywiązują się z terminów płatności etc. Producent chce pieniądze z góry, zakład trzeba utrzymać i produkcja musi iść. Tak kółko się zamyka. Żeby to jeszcze zrozumieli klienci, którzy mają problem z płatnościami... Co do tego nabijania kasy na marży, handel to nie instytucja charytatywna, tu się sprzedaje i bierze za towar pieniądze, jeśli ktoś nie chce kupować w hurtowni czy w sklepie może próbować na allegro albo u producenta. Producent oczywiście nie będzie się rozdrabniał na klientów indywidualnych, pozostawia to hurtowniom i sklepom. Plac, prąd, telefon, faks, internet, kawa, cukierki dla klienta, księgowa, ogrzewanie, paliwo, przeglądy, winiety, badania UDT, koszty pracowników a także eksploatacja sprzętów, koszty napraw, inwestycje w sprzęt, budynki, szkolenia, usprawnienia sprzedaży w postaci sprzętu biurowego, IT oraz mandaty, ubezpieczenia, kradzieże i masa innych kosztów. Sprzedaż towaru musi te koszty pokryć.

Pozdrawiam
Tomek
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...