Skocz do zawartości

Recommended Posts

faktycznie niezłe te mebelki. Mnie chyba najbardziej podobają mi się te z esmebel.com. Piękne po prostu piękne. Niby zwykłe drewniane meble, ale robią wrażenie. I bardzo mi się podoba to, że ceny są niskie.... Bo zawsze tak było, że za drewniane meble trzeba było płacić dość słono;) A tu całkiem całkiem te cenki;)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ja ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep z meblami extrapunkt.pl Mają znakomite mebelki, w bardzo przystępnych cenach. Szczególnie spodobały mi się takie proste, nowoczesne meble z ich oferty, jeżeli dobrze pamiętam, to kolekcja Apino. Poczytałam sobie o nic i okazało się, że posiadają rekomendację najlepszych, polskich uczelni i nie tylko. Niezłe maja osiągnięcia, więc chyba meble muszą być dobre.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Szeroki wybór mebli w różnych stylach można znaleźć w serwisie www.Idealmeble.pl


Cytat

Witam wszystkich,
ja osobiście meble do własnego M kupiłam w Agata Meble (Warszawa). Wszystkim polecam, mają naprawdę spory wybór, chyba każyd coś znajdzie tam pod swój gust (i możliwości finansowe). Poza tym przy zakupie powyżej 2000 (lub 2500, nie pamiętam dokładnie w tej chwili) dowóz i wniesienie mebli jest gratis. Bardzo miły dodatek, szczególnie gdy kupujemy sporo rzeczy lub coś ciężkiego, nie trzeba zwoływać znajomych do pomocy icon_biggrin.gif A na dodatek co jakiś czas mają promocje i rabaty. Przy ostatnim zakupie dostałam 10% upustu z okazji Walentynek icon_smile.gif Jak wydaje się kilka tysięcy złotych łatwo przekalkulować zysk...


Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...