Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Hurtownia budowlana: JARTON

Recommended Posts

Gość kasia
Arogancja i chamstwo w obsłudze klienta jestem zdumiona traktowaniem klienta

Gość MARCIN
To prawda obsługa do kitu ale są i plusy . Można kupić towar poniżej pul ceny tylko trzeba pytać na placu po 17 pozdrawiam MARCIN

Gość Tom
podupadająca tragedia, ale jedyni w okolicy tak wyposażeni, Już niedługo centrum Góraszka ;)

Gość Dariusz
Czysto schludnie tylko mały asortyment budowlany wcześniej było więcej towaru do kupienia.
Firmy z którymi współpracuje mówią że kiedyś sporo towaru budowlanego kupowali niestety musieli zmienić miejsce ponieważ coraz więcej ubywało z półek towaru budowlanego.
Teraz jest więcej spożywki a dział budowlany został w opłakanym stanie.
Szkoda?gdyby właściel rozbudował budowlanke interes by kwitł a tak tylko spożywka! oczywiście też jest potrzebna ale jak na ten teren powinni dział budowlany rozbudować ponieważ na tych terenach na około budują się domy i drogi.

Gość kris
Tragedia. Nie wywiązują się z zamówień internetowych, nie odbierają telefonów, brak jakiegokolwiek kontaktu z właścicielem. Nie polecam.

Gość Anna
porażka!!!!!! jeden obsługujący do którego kolejka, żeby można było się o cokolwiek zapytać i jedna kasjerka.......

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość dawid
      a co jesli słupy z prądem są daleko np200m a kabla ziemią nie można poprowadzić ze względu na kanał melioracyjny/wodny czy elektrownia dostawi dodatkowy słup ? kto kryje koszta?
    • Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów firma Viessmann aktywnie angażuje się w walkę o czyste powietrze. Specjalnie na ten cel zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy nowego typu Infomobil - „Stop SMOG Car”, jeżdżący po Polsce szkoleniowy pojazd z ekologicznymi urządzeniami grzewczymi: pompą ciepła powietrze/woda Vitocal 200-A, najnowszym kondensacyjnym kotłem gazowym Vitodens 200-W oraz panelami fotowoltaicznymi i oczyszczaczem powietrza HL-OP-15. W porozumieniu z lokalnymi firmami partnerskimi i w ustalonych wcześniej terminach nasi doradcy handlowi w każdym tygodniu, począwszy od 23 września 2019, jeżdżą po wszystkich regionach kraju, gdzie na żywo instalatorzy oraz użytkownicy mogą zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz zasięgnąć praktycznej wiedzy na tematy związane z nowoczesną techniką grzewczą oraz jej wpływem na środowisko naturalne. W pojeździe znajduje się modelowy, działający system grzewczy do produkcji ciepłej wody użytkowej zasilany na miejscu energią ze słońca.   Gdzie będziemy jeszcze w tym miesiącu?   Harmonogram odwiedzin Stop SMOG Car – 19.11.2019  - Gorzów – 20.11.2019  - Komorniki – 22.11.2019  - Nowy Tomyśl – 25.11.2019  - Międzychód – 28.11.2019  - Skórzewo Więcej informacji, można znaleźć tutaj: https://www.viessmann.pl/pl/prasa/aktualnosci/walka-ze-smogiem.html Serdecznie zapraszamy!  
    • Gość Basia
      Mój piec ma 2 tygodnie, od samego początku ślimak nie podaje pelletu i zrywa zawleczke, palnik wygasza i koniec palenia, miałam podłączony strażak i za pierwszym razem jak już porządnie się rozpalilo strażak zalal palenisko i całkowicie zablokował ślimak (musieliśmy cały sprzęt rozbierać). Powiedziano mi że powinnam palić przez jakieś 2 tygodnie eko groszkiem a potem przejść na pelett. Czy ktoś miał lub ma taki problem, pomocy
    • No nareszcie się doczekałem dziś zainstalowano mi licznik dwubiegunowy i odpaliłem moje PV.  Na razie słońca nie było zbytniego i na szał produkcyjny się nie zapowiada ale 4kWh się ukręciły.
    • Być może się powtarzam, ale niedługo w nowych domach praktycznie w ogóle nie będzie dyskusji. Po pierwsze nowe Warunki Techniczne, po drugie - obowiązek podłączenia do sieci ciepłowniczej albo OZE. Nie każdy ma możliwość podłączenia się do sieci, już nie mówiąc o tym że domy, w których nie trzeba płacić rachunków stają się coraz bardziej kuszącą opcją.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...