Skocz do zawartości

Sterylizacja kotki


Recommended Posts

Cytat

Czy wasze kotki utyły po sterylce? Bo kotka mojej sąsiadki jest teraz taką puchatą poduszka icon_smile.gif przybrało ją trochę icon_smile.gif


Moja Warka nie przytyła w ogóle - a jest po sterylce już prawie rok. Z tym, że jest to kocię wychodzące, ale zaznaczam, że jeść bardzo lubi. Odgłos otwieranej lodówki zbudzi ją z najgłębszego snu icon_lol.gif.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Moja Warka nie przytyła w ogóle - a jest po sterylce już prawie rok. Z tym, że jest to kocię wychodzące, ale zaznaczam, że jeść bardzo lubi. Odgłos otwieranej lodówki zbudzi ją z najgłębszego snu icon_lol.gif.



Witam ponownie! Cieszę się, że tyle kotek szczęśliwie udało się wysterylizować. Jeśli chodzi o tycie, to myślę, że to jest jak z ludźmi. Jeśli jedzą byle co i dużo, to tyją, a koty wysterylizowane i wykastrowane powinny jeść specjalną karmę, np. suchą, która wcale nie jest taka droga. Wskazany jest dodatek odkłaczającej i czasem, albo częściej, takiej na zdrowe zęby:) Oczywiście można dać też czasem kawałek mięska czy innego smakołyku. Podsumowując, moje koty wcale nie są grube, są wychodzące, zwłaszcza kocurek, który musi sobie pochodzić kilka razy dziennie, kotka wyraźnie mniej, woli ciepełko, przynajmniej do lata, bo już jak naprawdę ciepło to szaleństwo- polowania na motyle, ptaszki i co tam jeszcze się rusza:)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...