Skocz do zawartości

poszukuję projektanta - warszawa i okolice


Recommended Posts

Witam,

poszukuję projektanta na terenie Warszawy i okolic (najlepiej Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin).

Chcę zaprojektować dom w stylu tzw. "nowoczesnym" o powierzchni użytkowej ok.170-180 m2 + 2 stanowiska garażowe.

Możecie polecić jakiegoś solidnego i taniego projektanta, który będzie mógł wykonać dla mnie taki projekt?

Z góry dziękuję za informację

Pozdrawiam

D.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Witam,

poszukuję projektanta na terenie Warszawy i okolic (najlepiej Marki, Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin).

Chcę zaprojektować dom w stylu tzw. "nowoczesnym" o powierzchni użytkowej ok.170-180 m2 + 2 stanowiska garażowe.

Możecie polecić jakiegoś solidnego i taniego projektanta, który będzie mógł wykonać dla mnie taki projekt?

Z góry dziękuję za informację

Pozdrawiam

D.



Witaj. Jesli to jeszcze aktualne, to chetnie zajme sie Twoim projektem.
Pozdrawiam
Rafal Szanser

Brak obrazka
By rafal63 at 2009-07-01
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
I jak się zakończyła sprawa z poszukiwaniem projektanta??? Wybrałeś najlepszego z możliwych? Jeśli tak to może się podzielisz z nami informacjami, jaką firmę/projektanta wybrałeś i czy było warto??
Mnie np. bardzo podobają się projekty, które wykonuje firma n-design. ( działają na terenie Warszawy i Krakowa). Projekty piękne, nowoczesne, a koszt zawsze dostosowany do budżetu klienta. Gdybym ja miała kiedyś zatrudniać projektanta prawdopodobnie wybrałabym właśnie tą firmęicon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

I jak się zakończyła sprawa z poszukiwaniem projektanta??? Wybrałeś najlepszego z możliwych? Jeśli tak to może się podzielisz z nami informacjami, jaką firmę/projektanta wybrałeś i czy było warto??
Mnie np. bardzo podobają się projekty, które wykonuje firma n-design. ( działają na terenie Warszawy i Krakowa). Projekty piękne, nowoczesne, a koszt zawsze dostosowany do budżetu klienta. Gdybym ja miała kiedyś zatrudniać projektanta prawdopodobnie wybrałabym właśnie tą firmęicon_wink.gif


N-design zajmuje się projektami wnętrz a autor poszukuje projektanta architektury icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Witam,
Nasza firma zajmuje się projektowaniem wnętrz, wykończeniami wnętrz, budownictwem oraz fotografią dekoracyjną.

Oferujemy:
- projekty w postaci rysunków oraz wizualizacji 3D
- dokumentacje: rozmieszczenie punktów el. Przyłączy wodnych, ew.wyburzeń itp.
- dobór materiałów,mebli, kolorystyki, sufity podwieszane
- Dekoracje ścienne, fototapety (fotografia art.) dobrane kolorystycznie i tematycznie do wnętrza
- indywidualne projekty i wykonanie oświetleń
- kosztorys
- podświetlane sufity
- malowanie pomieszczeń
- hydraulika
- elektryka
- budowa nieruchomości itp.

OD FUNDAMENTÓW PRZEZ PROJEKT WNĘTRZ DO WYKOŃCZENIA POD KLUCZ.


CENY DOSTOSUJEMY DO BUDŻETU


TANIO, SZYBKO, SOLIDNIE

Zapraszam do współpracy

Artium
Przemysław Szmitkowski
tel.668-077-072
przemek@artium.pl
www.artium.pl

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...