Skocz do zawartości

Nękany przez dostawcę internetu


Recommended Posts

Opowiem Wam historię podłączenia mieszkania w którym jestem zameldowany, ale nie jestem właścicielem do internetu dzięki firmie Multimedia. Na początek powiem, że nie zapłaciłem przez półtora roku ani złotówki za tę usługę. No ale od początku:

W grudniu 2007 roku zostałem podłączony do sieci, ale instalator powiedział, że nie mogę podpisać umowy, gdyż umowa została wystawiona na usługę internetu a on musi podłączyć mnie również do telewizji, bo nie ma innej technicznej możliwości.

Niechętnie się na to zgodziłem, bo w końcu nie zakładałem dodatkowych kosztów (50 zł miesięcznie), ale jak mus to mus. Chciałem mieć internet przez kabel a TPSA wychodziła jeszcze drożej.

Zadzwoniłem do Multimedia, wyjaśniłem sprawę i czekałem na umowę. niestety po kilku miesiącach rachunki zaczęły przychodzić, ale na właściciela mieszkania. Okazało się, że Multimedia wpisał do sytemu Właściciela jako odbiorcę internetu tylko, że od maja 2008.

Wielokrotnie próbowałem sprostować pomyłkę, jaka zaszła i dzwoniłem do multimedia, ale za każdym razem rozmawiałem z inną osoba w Biurze Obsługi Klienta, która najwyraźniej mnie zlewała.

Biuro Obsługi Klienta Multimedia S.A uparło się, że będzie wystawiać faktury na Właściciela.

Właściciel zaczął otrzymywać listy od Windykacji.

W końcu w styczniu 2009 udało mi się doprowadzić do podpisania umowy, ale niestety to nie koniec historii.

Mimo podpisania umowy przeze mnie. Windykacja nie zapomniała o Właścicielu i nadal go ściga za nie oddanie sprzętu i nałożyła karę 250 zł.

Ręce opadają. Zadzwoniłem do Biura Obsługi Klienta z opier... i kobieta odpowiedziała, że to system wysyła!!

Masakra.

Pozdrawiam
Hrabia
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Sprawdziłem... rzeczywiście NETIA daje, ale... i tak podejrzewam jakiś haczyk icon_smile.gif


I słusznie! Dostajesz bezprzewodówkę jak masz telefon i internet stacjonarny. Ale wówczas umowa zaczyna biec od nowa. Na przykład - miałeś usługi na trzy lata, minęła już połowa... znów cię mają na trzy lata, jak chcesz mieć www z powietrza icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Jan_13 owszem moi znajomi mieli przeprawę z Autocom - zabawa trwała rok !!! nie będę opisywać, ale skończyło się zapłatą 1.200 zł mimo, że zgodnie z umową w terminie zostało złożone wymówienie, później okazało się, że dużo ludzi wpadło w taką pułapkę....


Pewnie dlatego tak chętnie zmienili nazwę na Aster icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...