Skocz do zawartości

bloczki keramzytowe FORTIS


Recommended Posts

Witam
Planuje budowe domu 104m +18m garaz, zastanawiam sie na postawieniem sciany 1W z FORTISA? Ostatnie tematy na forum odnosnie tego materialu z 2007. Czy nikt nie buduje z tego materialu? Ile moze kosztowac robocizna z Fortisa a ile metodą tradycyjną ( max + styropian) Koszt bloczka 21 netto ( 8 bloczkow na metr). Co sadzicie o takim materiale?
Link do komentarza
Cytat

Witam
Planuje budowe domu 104m +18m garaz, zastanawiam sie na postawieniem sciany 1W z FORTISA? Ostatnie tematy na forum odnosnie tego materialu z 2007. Czy nikt nie buduje z tego materiału? Ile może kosztowac robocizna z Fortisa a ile metodą tradycyjną ( max + styropian) Koszt bloczka 21 netto ( 8 bloczków na metr). Co sadzicie o takim materiale?



Nie spotkałem się żeby ktoś z tego budował. Z tego co poczytałem w internecie to jest to system jeszcze bardziej wymagający od Ytonga, chociaż nie powiem że nie jest dosyć ciekawy. Nie wiem czy znajdziesz na prawdę dobrą ekipę żeby ci tego nie spieprzyła. No i metoda tradycyjna wyjdzie ci na pewno taniej.
Link do komentarza
Cytat

Nie spotkałem się żeby ktoś z tego budował. Z tego co poczytałem w internecie to jest to system jeszcze bardziej wymagający od Ytonga, chociaż nie powiem że nie jest dosyć ciekawy. Nie wiem czy znajdziesz na prawdę dobrą ekipę żeby ci tego nie spieprzyła. No i metoda tradycyjna wyjdzie ci na pewno taniej.



Z ekipą nie mam problemu ( budowali z podobnego materialu w Norwegii) Problemem jest to, ze nikt nie potrafi powiedzieć ile mnie wyniesie koszt budowy metra sciany!! Może potrafisz policzyć ile będzie kosztował z tradycyjnych materiałów (projek Miniaturka 2, pracownia Archon) Ile kosztuje SSZ??
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...