Skocz do zawartości

Problem z arranzacja lazienki


Recommended Posts

Cytat

a w którym miejscu są odpływy czy może w trakcie, hydraulik już był? ten komin to na piecyk gazowy czy jako wentylacja icon_biggrin.gif na tym koniec pytań pozdrawiam andistoprocent



Dom zaczynamy dopiero budowac pod koniec tego miesiaca, dlatego chce wiedziec ustawienia wszystkich rzeczy aby rozmiescic odplywy itp. Komin to tylko wentylacja (glownie dla kuchennego okapu ktory bedzie za sciana.

Wielkie dzieki icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Oto moja propozycja icon_biggrin.gif



Serdecznie Dzieki!! icon_biggrin.gif Musze przyznac ze o takim ustawieniu nie myslalam, a wlasnie chce zeby byl dostep do okna. Mam tylko jeszce jedno pytanie. Druga jazienka na pietrze jest wlasnie nad ta lazienka. Jak wygladac ma kanalizacja do kibelka? Czy kibel na gorze musi byc w mniej wiecej rownej lini z tym na dole?
Link do komentarza
Cytat

Serdecznie Dzieki!! icon_biggrin.gif Musze przyznac ze o takim ustawieniu nie myslalam, a wlasnie chce zeby byl dostep do okna. Mam tylko jeszce jedno pytanie. Druga jazienka na pietrze jest wlasnie nad ta lazienka. Jak wygladac ma kanalizacja do kibelka? Czy kibel na gorze musi byc w mniej wiecej rownej lini z tym na dole?




Patrząc na ten rzut z góry, niech pani określi mi czy ta sciana z dzrzwiami jest scianą nośną? I czy ta po lewej stronie to sciana nośna czy działowa? I jak planuje pani zaaranżować ustawienie armatury na górnym piętrze i jakie są jej gabaryty + czy nie ma przesunięć między scianami icon_biggrin.gif może znajdziemy jakieś rozwiązanie pozdrawiam andi100%
Link do komentarza
Cytat

Patrząc na ten rzut z góry, niech pani określi mi czy ta sciana z dzrzwiami jest scianą nośną? I czy ta po lewej stronie to sciana nośna czy działowa? I jak planuje pani zaaranżować ustawienie armatury na górnym piętrze i jakie są jej gabaryty + czy nie ma przesunięć między scianami icon_biggrin.gif może znajdziemy jakieś rozwiązanie pozdrawiam andi100%



Sciana z drzwiami jest sciana nosna, a ta po lewej dzialowa. Zalaczam rzut lazienki na poddaszu, wymiary ok 5,5m/2,5m, ta najduzsza sciana jest ukosna.

lazien_gora.doc

lazien_gora.doc

Link do komentarza
Cytat

Sciana z drzwiami jest sciana nosna, a ta po lewej dzialowa. Zalaczam rzut lazienki na poddaszu, wymiary ok 5,5m/2,5m, ta najduzsza sciana jest ukosna.


Nie moge otworzyć tego pliku najlepej w jpg, proszę dodać mniej więcej icon_wink.gif nałożyć rzut dolny ten 2X3 na górny 5,5X2,5 uwzględniając wymiary scian i tych że przesunięć icon_biggrin.gif

pozdrawiam andistoprocent
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Oto moja propozycja icon_biggrin.gif


ja bym to zrobił tak
[attachment=2298:laz.bmp]
utrudniomy dostep do okna ale zato masz wanne i prysznic
po ciezkim dniu wylegiwanie sie w annie w cieplutkiej wodzie jes super
no i 2 umywalki to podstawa
wydatek niewielki a wkoncu odpda problem ,że jak gdzieś wychodzisz to łazienka jest zajęta i nie moze z umywalki i lustra skorzystać 2 osoby (czywiście musi być też 2 lustra lub jedno duze)
takie rozwiąznie doradził mi sprzedawca ze sklepu z płytkami ceramicznymi http://sklep.in-side.pl
żona jestzadowolna i ja sie nie wkurzam kiedy ona sie maluje a ja sie nie moge umyć

laz.bmp

laz.bmp

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
może spróbujcie najpierw pooglądać gotowe, lub prawie, projekty łazienek. Na przykład na salon.pl (choć tam bardziej salony pokazują, ale łazienkę też można trafić), na urządzamy.pl są różne zdjęcia, forumlazienkowe.pl jest praktycznie tylko o łazienkach icon_wink.gif jest też www.domoklik.pl/ gdzie masz konkurs na najpiękniejsze łazienki, czyli też by Ci się mogło przydać, ogólnie w sieci jest bardzo dużo inspiracji i rozmaitych pomysłów, szukajcie a znajdziecie icon_smile.gif powodzenia życzę!
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

może spróbujcie najpierw pooglądać gotowe, lub prawie, projekty łazienek. Na przykład na salon.pl (choć tam bardziej salony pokazują, ale łazienkę też można trafić), na urządzamy.pl są różne zdjęcia, forumlazienkowe.pl jest praktycznie tylko o łazienkach icon_wink.gif jest też www.domoklik.pl/ gdzie masz konkurs na najpiękniejsze łazienki, czyli też by Ci się mogło przydać, ogólnie w sieci jest bardzo dużo inspiracji i rozmaitych pomysłów, szukajcie a znajdziecie icon_smile.gif powodzenia życzę!



faktycznie fajny ten konkurs na łazienki , nie powiem żeby mi się wszystkie podobały jakoś super, ale niektóre są naprawdę ciekawe!

pozdrawiam
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...