Skocz do zawartości

Poszukuję architekta


Recommended Posts

Witam wszystkich
muszę zrobić adaptację projektu gotowego oraz plan zagospodarowania działki i poszukuję (w miarę taniego icon_smile.gif) architekta
może macie kogoś godnego polecenia
ile Wy płaciliście?
czekam na wszelkie informacje i szybkie icon_smile.gif bo projekt już leży i czeka icon_biggrin.gif
pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Link do komentarza
Cytat

Witam wszystkich
muszę zrobić adaptację projektu gotowego oraz plan zagospodarowania działki i poszukuję (w miarę taniego icon_smile.gif) architekta
może macie kogoś godnego polecenia
ile Wy płaciliście?
czekam na wszelkie informacje i szybkie icon_smile.gif bo projekt już leży i czeka icon_biggrin.gif
pozdrawiam wszystkich forumowiczów



z poleceniem jest ciężko, bo każdy ma inne potrzeby. Ja nie szukałbym taniego tylko takiego, który załatwi za mnie wszystko i zrobi zgodnie z prawem, weźmie za to odpowiedzialność.

aktualnie szukam działki i rozmawiałem już z kilkoma architektami generalnie nie spotkałem jeszcze osoby do polecenia.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Cytat

Witam wszystkich
muszę zrobić adaptację projektu gotowego oraz plan zagospodarowania działki i poszukuję (w miarę taniego icon_smile.gif) architekta
może macie kogoś godnego polecenia
ile Wy płaciliście?
czekam na wszelkie informacje i szybkie icon_smile.gif bo projekt już leży i czeka icon_biggrin.gif
pozdrawiam wszystkich forumowiczów



Witam,
chętnie podejmę się współpracy przy tym temacie.
Jestem inżynierem architektem z uprawnieniami i plastykiem. Projektuję zarówno budynki jak i ich wnętrza, maluję obrazy w różnych technikach www.kretka.pl . W swoim doświadczeniu zawodowym miałam okazję projektować różnej wielkości mieszkania czy domy, w różnych stylach w zależności od preferencji inwestora. Do każdego projektu podchodzę w sposób indywidualny i artystyczny, ponieważ moja praca jest dla mnie pasją. Obecnie moja strona www.kretkadesign.pl jest w przebudowie, dlatego chętnie przeslę zdjęcia moich realizacji, ulotkę oraz notkę zawodową.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do miłej współpracy
Jolanta Kozina,
Kretka Design
jola@kretka.pl
501 514 218
Link do komentarza
  • 4 lata temu...
  • 5 lata temu...

Szczerze polecamy firmę PN Architekci https://www.pnarchitekci.pl/! Wykonywaliśmy adaptacje gotowego projektu, poszło szybko i profesjonalnie. Do pani Pauliny wracaliśmy jeszcze kilkakrotnie już po otrzymaniu pozwolenia na budowę. Za każdym razem pomogła i doradziła nam bez dodatkowych opłat. Największy plus za dostępność, łatwy kontakt o każdej porze!

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...