Skocz do zawartości

Miniaturka 2 z bloczkow Fortis


Recommended Posts

Witam
Przymierzamy sie do budowy Miniaturki 2 pracowni Archon 104 m + 18 m garaż. Chciałbym budować z bloczków FORTIS, ( problemem może być znalezienie odpowiedniej ekipy). Druga opcja to Porothem 25 + styropian. Mam następujące pytania:
- jaki jest kosz budowy z Fortisa czy dużo wyższy od tradycyjnej ?
- jak kształtuje sie cena metra ściany z Fortisa a jak z Porothem 25 + styropian ( na plus dla Fortisa jest to ściana jednowarstwowa)
Link do komentarza
Cytat

Witam
Przymierzamy sie do budowy Miniaturki 2 pracowni Archon 104 m + 18 m garaż. Chciałbym budować z bloczków FORTIS, ( problemem może być znalezienie odpowiedniej ekipy). Druga opcja to Porothem 25 + styropian. Mam następujące pytania:
- jaki jest kosz budowy z Fortisa czy dużo wyższy od tradycyjnej ?
- jak kształtuje sie cena metra ściany z Fortisa a jak z Porothem 25 + styropian ( na plus dla Fortisa jest to ściana jednowarstwowa)



Poszukaj w internecie są kalkulacje wykonania i z reguły wychodzi to drożej a do tego jeszcze problem z ekipą która znałaby technologię.
Link do komentarza
Witam
Przymierzamy sie do budowy Miniaturki 2 pracowni Archon 104 m + 18 m garaż. Chciałbym budować z bloczków FORTIS, ( problemem może być znalezienie odpowiedniej ekipy). Druga opcja to Porothem 25 + styropian. Mam następujące pytania:
- jaki jest kosz budowy z Fortisa czy dużo wyższy od tradycyjnej ?
- jak kształtuje sie cena metra ściany z Fortisa a jak z Porothem 25 + styropian ( na plus dla Fortisa jest to ściana jednowarstwowa)
- CZym to przykryć ( czy blacha taniej wyjdzie)?
- na jakim etapie muszę sie zdecydować na sposob ogrzewania?
-CZy ktoś budował z Fortisa? Jakie doświadczenia?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...