Skocz do zawartości

rynny PVC czy stalowe


Recommended Posts

  • 5 miesiące temu...
Cytat

Zastanawiam się jakie rynny wybrać stalowe, czy pvc, (miedziane odpadają Rockefellerem nie jestem). Interesują mnie zwłaszcza opinie użykowników jednych i drugich. Proszę poradźcie, a może jeszcze mała rada jakiej firmy?! icon_biggrin.gif



Witam,

A ja bym się zastanowił, bo chyba teraz miedź bardzo spadła cenowo, mnie kilka lat temu takie obróbki kosztowały ( po negocjacjach) tylko 15% więcej niż systemowe plastikowe Marleyowskie. Przy takich relacjach cenowych myślę , że warto.

pozdrawiam;

Darek
Link do komentarza
Pewnie, że warto jeśli ktoś ma te 15% ja niestety nie, tniemy powoli koszty tam gdzie się da i rynny będą plastikowe znajomy ma takie same (nic się z nimi nie dzieje ma je 6 lat) i dostałam bardzo dobrą cenę - w najgorszym razie jakby co to po dziesięciu latach wymienię to nie aż takie straszne, a za dziesięć lat może będzie mnie stać na miedziane. icon_smile.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Zastanawiam się jakie rynny wybrać stalowe, czy pvc, (miedziane odpadają Rockefellerem nie jestem). Interesują mnie zwłaszcza opinie użykowników jednych i drugich. Proszę poradźcie, a może jeszcze mała rada jakiej firmy?! icon_biggrin.gif



rynny stalowe - rdzewieją
rynny PVC - płowieją i kruszeją
icon_smile.gif

Obojętnie co by nie kupić warto od razu DOBRZE zabezpieczyć!

Pozdrawiam
Link do komentarza
A może rynny stalowe powlekane plastykiem.
Ja jestem zwolennikiem STALOWYCH - wytrzymają ci 30-40 lat - (pod warunkiem dobrych spadków) ,a tym bardziej jak będa powlekane plastykiem .
Pcv sa dla mnie za " liche" - większy grad i dziury icon_smile.gif)) , a pozatym jak natrafisz na kiepską firmę która ci będzie podgrzewała papę to może tez zniszczyć ci rynny .
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...