Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
kalisz2

Jaki koszt ocieplenia Domu

Recommended Posts

Witam
Mam pytanie ile mniej wiecej wyniosłoby mnie ocieplenie domu jednorodzinnego którego powierzchnia wszystkich ścian wynosi okolo 300m2, dodatkowo ocieplone by były dwa stropy czyli około 155 m2,bez materiału, sama robocizna. Ja sobie to wszystko przeliczyłem i robocizna wyszłaby mnie około 16 tys zł, z materiałem wyszłoby około 30 tyś zł. czy przy taki wymiarach powierzchni przeznaczonych do ocieplenia jest to prawdopodobne, czy te ceny są zbyt wysokie??
Bardzo proszę o wypowiedzenie sie na ten temat.

Cytat

Witam
Mam pytanie ile mniej wiecej wyniosłoby mnie ocieplenie domu jednorodzinnego którego powierzchnia wszystkich ścian wynosi okolo 300m2, dodatkowo ocieplone by były dwa stropy czyli około 155 m2,bez materiału, sama robocizna. Ja sobie to wszystko przeliczyłem i robocizna wyszłaby mnie około 16 tys zł, z materiałem wyszłoby około 30 tyś zł. czy przy taki wymiarach powierzchni przeznaczonych do ocieplenia jest to prawdopodobne, czy te ceny są zbyt wysokie??
Bardzo proszę o wypowiedzenie sie na ten temat.

okolice warszawy cena atrakcyjna

Witaj

Właśnie przez ostatnie 2 tygodnie orientowałem się w temacie. Tak więc koszt 1m2 przy ociepleniu zewnątrz budynku styropianem 12cm + siatki kleje, kołki, tynk akrylowy cena wszystkie materiały + robocizna = 80zł/m2

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Oczywiście reklamować, najpierw u ekipy która kładła i u producenta paneli.
    • Nie ma, komorki lokatorskie sa na parterze, z mieszkania mam wyjscie prosto na ogrodek Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    • W bloku nie ma piwnic???
    • Ledy będą montowane w salonie. Dziękuje za pomoc
    • Chodzi tylko o dokładność info.   W Krakowie zabronili i węgiel i drzewo. A filtr do kominka kosztuje ok 3.000. Do kominka na drewno, nie na węgiel ani koks. A jeśli tak się martwicie o czystość powietrza, to podobno - jeśli źle poczytałem, to poprawcie - to koks jest czystszy od gazu. Zwłaszcza w nowoczesnym kotle. Drzewo z filtrem co najmniej porównywalne.   A głupoty o tym, że Polak, jak go nie zmuszą - to każde prawo przekroczy - nie są zadnym argumentem. Raczej wytrychem do zmuszania do łatwych rozwiazań. Niekoniecznie jedynie mądrych i jedynych.   I jeszcze jedno - co wladza, oczywiście światła - zamierza zrobić w sytuacji, gdy będzie zima, 25 st mrozu i z jakiegoś powodu zabraknie gazu. Np. awaria, konflikt jakiś, inna anomalia. I nie będzie np. przez tydzień. Ciekawe ? Ewakuacja Krakowa? Chuchanie w łapy? Może masz jakieś pomysły?    Otóż brak alternatywnego ogrzewania - mało - w nowych domach nie wolno go założyć. W Krakowie - gdzie jest milion ludzi. Bogaty da radę, władza też. No i to chyba najważniejsze, prawda?   A  - twoje ostatnie zdanie: Slusznie gratulujesz. Samorządy (okoliczne) liczą się ze zdaniem wyborców. To chyba dobrze.   A w Krakowie liczyli się z większością tych, co mają ciepło z ciepłowni. Ci nie palą - ciepło pobierają. Nie analizują demagogii, bo i po co.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...