Skocz do zawartości

czy warto kupić działkę budowlanę bez planu


darekstys

Recommended Posts

Jak już pisałem wcześniej szukam od jakiegoś czasu działki budowlanej w okazyjnej cenie icon_biggrin.gif , kryzys nie kryzys ceny nie spadają a właściciele nie chcą słyszeć o obniżce ceny, do tego po kilku odwiedzinach pod Warszawą znaleźliśmy kilka fajnych ofert i szczególnia jedna nas zainteresowała - jest tylko pewien problem. Z informacji uzyskanych od właściciela wiemy, iż działka nie ma aktualnego zagospodarowania czy miejscowego planu. Cena jest nawet atrakcyjna tylko z tego co wyczytałem na tym forum to widze, że sprawa jest trudna. Czy polecacie jakieś dobre rozwiązania? icon_cool.gif
Link do komentarza
Cytat

Jak już pisałem wcześniej szukam od jakiegoś czasu działki budowlanej w okazyjnej cenie icon_biggrin.gif , kryzys nie kryzys ceny nie spadają a właściciele nie chcą słyszeć o obniżce ceny, do tego po kilku odwiedzinach pod Warszawą znaleźliśmy kilka fajnych ofert i szczególnia jedna nas zainteresowała - jest tylko pewien problem. Z informacji uzyskanych od właściciela wiemy, iż działka nie ma aktualnego zagospodarowania czy miejscowego planu. Cena jest nawet atrakcyjna tylko z tego co wyczytałem na tym forum to widze, że sprawa jest trudna. Czy polecacie jakieś dobre rozwiązania? icon_cool.gif




Wziąć z wydziału geodezji mapkę tej działki do celów opiniodawczych, iść do urzędu gminy i tam dowiedzieć się czy jest możliwość uzyskania warunków zabudowy.

Piotr
Link do komentarza
Zgadzam się z Piotrem, trzeba w gminie się zapytać czy wydadzą warunki zabudowy dla tego terenu. Jeśli wokół budują sie domy to na zasadzie dobrego sąsiedztwa można będzie je uzyskać. Oczywiście musi być też dostęp do drogi, bez dostępu nie dostaniesz warunków zabudowy. Radzę Ci też sprawdzić w gminie jakie inwestycje są planowane dla tego terenu.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Jak już pisałem wcześniej szukam od jakiegoś czasu działki budowlanej w okazyjnej cenie icon_biggrin.gif , kryzys nie kryzys ceny nie spadają a właściciele nie chcą słyszeć o obniżce ceny, do tego po kilku odwiedzinach pod Warszawą znaleźliśmy kilka fajnych ofert i szczególnia jedna nas zainteresowała - jest tylko pewien problem. Z informacji uzyskanych od właściciela wiemy, iż działka nie ma aktualnego zagospodarowania czy miejscowego planu. Cena jest nawet atrakcyjna tylko z tego co wyczytałem na tym forum to widze, że sprawa jest trudna. Czy polecacie jakieś dobre rozwiązania? icon_cool.gif


Ja również szukam działeczki w okazyjnej cenie. Znalazłem ostatnio działke nie objętą planem ale z zatwierdzonym projektem na budowę domu. Co to oznacza? Czy jest to wogóle możliwe, czy po prostu właściciel szuka jelenia?Czy mimo tego, że działka jest rolna będzie można na niej zbudować dom?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...