Skocz do zawartości

BUDMAT i ROTO otwierają szkołę


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Gość Stasiek
Kurcze panowie dekarze. Dziś wróciłem ze szkolenia w Płocku. Skąd BUDMAT wytrzasnął tego gościa PSD , co tam się działo na tej sali Padały i głupie i mądre pytania. A ten gościu dawał takie odpowiedzi że głowa mała. Nie było na niego mocnego , a niektórym pokazał jakie jest ich miejsce i gdzie. Skąd on ma taką wiedzę. Pracuję w handlu kilka ładnych lat ale jeszcze nie widziałem żeby 40tu chłopa przez 1.5 godziny nie spało i co chwilę otwierało oczy ze żdziwienia. Super wiedza i doświadczenie. Na tym szkoleniu siedziało się jak na marmie jak Patoka prowadzi. Brawo BUDMAT za pomysł i obsadę szkolenia- rewela.
Link do komentarza
Cytat

Kurcze panowie dekarze. Dziś wróciłem ze szkolenia w Płocku. Skąd BUDMAT wytrzasnął tego gościa PSD , co tam się działo na tej sali Padały i głupie i mądre pytania. A ten gościu dawał takie odpowiedzi że głowa mała. Nie było na niego mocnego , a niektórym pokazał jakie jest ich miejsce i gdzie. Skąd on ma taką wiedzę. Pracuję w handlu kilka ładnych lat ale jeszcze nie widziałem żeby 40tu chłopa przez 1.5 godziny nie spało i co chwilę otwierało oczy ze żdziwienia. Super wiedza i doświadczenie. Na tym szkoleniu siedziało się jak na marmie jak Patoka prowadzi. Brawo BUDMAT za pomysł i obsadę szkolenia- rewela.


Ciesze sie ze taka dobra opinia o Budmat!!. Sledze ta firme i jej produkty juz od dwoch lat. Podobaja mi sie blachy trapezowe--swietne wykonanie i wzory, wlasnie taka bede kryc moj dom w Warszawie. pozdrowienia, Ela.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 7 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...