Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Hurtownia budowlana: RCMB

Recommended Posts

Gość Zenon
Totalny brak obsługi!!! Znaleźć kogoś z obsługi, to jakby wygrać w totolotka!

Gość Katarzyna
Bardzo brudno... podobno nie mają sprzątaczki, więc wcale się nie dziwię:)
Jeden sprzedawca zajmuje się całym asortymentem, więc poziom obsługi jest jaki jest... Każdy nie może wiedzieć wszystkiego....

Gość Właściciel Firmy
Fatalny Kierownik Centrum! (chyba Andrzej się nazywa o ile dobrze pamiętam). W żadnej innej firmie budowlanej na terenie Lubaczowa nie ma tak niekompetentnego człowieka na takim stanowisku.

Gość Majster!!!!
Obsługa jak w STODOLE a nie Majstrze!!! Obsługa chyba sama nie wie co po tam jest. Sami nie wiedzą jak się nazywają..... Kierownik Centrum Sz. A. jak dobrze przeczytałem ma wiedzę budowlaną na poziomie pracowników. Kondolencje!

Gość Jas
RCMB - Majster w Lubaczowie - ceny powiedzmy średnie, natomiast obsługa kiepska a nawet fatalna. W sklepie budowlanym właściwa obsługa to podstawa.

Gość Toja
Wchodzi się do nich jak do porzuconego magazynu, cisza, wokół nikogo, nie wiadomo czy to otwarte czy nie. Sprzedawcy odwracają wzrok od klientów, udając zainteresowanie towarem. Nie lubię tam chodzić, a jak już pójdę to z przymusu.

Gość Firma - Usługi budowlane
Jako firma jestem bardzo zadowolony z obsługi, która jest miła, sympatyczna i szanuje klienta. Pracownicy zawsze są na swoich stanowiskach, zawsze doradzą i pomogą. Jestem bardzo zadowolony. POLECAM POLECAM POLECAM!!!

Gość klient
Obsługo zblizona do poziomu ZERO !Jak można traktowac tak klientów?Nawe nie chce mi sie pisac jak traktowani sa klienci bo brak słow!! ŻENADA

Gość FRANEK
JAK MA BYĆ WIDAĆ SPRZEDAWCE JAK JEDEN ZAJMUJE SIE WSZYSTKIM TOWAREM DOSTAWAMI ITP

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...