Skocz do zawartości

szron na scianach


Recommended Posts

Witam mam sciany z tynku cementowo wapienny albo wapienny (dosc mocne) w nie ocieplanym budynku sklpeiku (bynajmniej narazie ale i raczej zbytnio ocieplany nie bedzie w zimie co najwyzej farelka jakas czy cos), na okolo do 1m wys mam na nich szron w te pogode ale nie do okola tylko na jednej poltora scianie mianowicie, narazie nie ma podlogi jest tylko folia polozona i bedzie wylewana podloga w najblizszym czasie, budynek bedzie ocieplany styropianem prawdopodowbie 6cm bo taki posiadam czy on cos zmieni w takich warunkach?? Jak moge sie tego pozbyc by na przyslosc uniknac takich sytuacji??

- Pytanie czy to woda wilgoc z gruntu czy poprostu nieocieplony budynek moze tak miec pzenikanie wody czy cos???

W przyszlosci bedzie na scinach plyta g-k na klej i plytki na niej.

-Pytanie czy jest jakis sposob w jaki powinienem zabezpieczyc sciany jeszcze procz styropianu z zewnatrz i czy wylanie podlogi moze pomoc w zaniku tej sytuacji??

-Czy po polozeniu plyt g-k wyjdzie mi wilgoc na sciany czy woda i odpadna plytki??
-Jak moge zrobic taka sciane by bylo wszystko ok czy moge na nia polozyc plyty i kafelki?? Sa jakies sposoby na takie sytuacje jak powinienem to wykonac??

Pozdrawiam i czekam na porady
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...